Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granitowa_skała

wkrótce się o tym dowiesz

Polecane posty

Gość Jolciaaa
dzielna dziewczynka!!! brawo, tak trzymaj, uda Ci się napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettgrgfd
odpowiedzialoś za swoje czyny zawsze ciazy na człowieku, tego nie da sie zmienic, tym bardzej gdy ktos jest twarda skąlą, nie jestem sama,sa ze mna inni ludzie, a dziesiatki kibicuja mi w ukryciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami. nie chcę zostać, chcę odejść. Ocalić godność. Długo dojrzewałam do tej decyzji i jestem świadoma tego co robię. Wyobraź sobie jak się czuję gdy do domu przychodzi jego najlepszy kolega ze swoją żoną, on z sypial, może nadal sypia, ja wybaczyłam, ona śmieje mi się w twarz, ma mnie za śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłonna jestem pomyśleć, że najgorsze już za mną, tyle zlych rzeczy, które się staly za jego udziałem, tyle złych słów, które padły z jego ust... mówię dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to oznacza koniec upokorzeń. Ja nawet nie czuję już złości, to miejsce zajęła obojętność, nie potrafię być z kimś, kto jest mi obojętny, każde uczucia, nawet ambiwalentne, tylko nie obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Ci granitowa--nawet nie wiesz jak bardzo:) 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś myślałam, że mi takie rzeczy się nie przytrafią, że skoro ja postępuję fair to świat też będzie w porządku wobec mnie. Wydoroślałam, już tak nie myślę. Nadal staram się postepować uczciwie:) Sami* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki: na Twoim miejscu nie mowilabym do niego duzo. On i tak nie pojmie, co czujesz. Ogranicz sie do niezbednych slow. I rob swoje. Tutaj mozesz \'przelewac swoj zal\' z powodu tego, co sie stalo lecz tak naprawde i to forum nie jest odpowiednim miejscem na tego rodzaju dygresje. Zycze Ci powodzenia bo podjelas wlasciwa decyzje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapałam wiatr w żagle, czuję, że to jest mój czas, mam w sobie siłę, wiesz o tym, zawsze byłam silna, nie załamywałam rąk nad byle czym. Chyba mam nad Tobą przewagę, ale nie mam z tego satysfakcji, taka płytka nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skało
oby z Twoich przemyśleń nie wynikneły nonsensowne wnioski... Powodzenia. Zabity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak 2lata temu moj ojciec zdradzał moja mamę... Pamietam jak po bierzmowaniu moim mama zaczela plakac i wyklinac ojca:( wszystko mu powiedziala to co jej leżało na sercu:(... I chodz teraz znow żyją w miłości i zgodzie. To do ojca juz nigdy nie nabiore pełnego szacunku. Bede dla niego chamski za to co zrobil mamie. I zawsze krzyczy na mnie i sie dziwi czemu ja do niego nie mam szacunku. I nigdy nie bede mial go do niego. chodz daje mi nie raz zakaz czy cos za to jaki dla niego jestem. To i tak mam to w dupie. Przez to co zrobil płakałem po nocach. Bo szkoda bylo mi mamy... Nigdy mu tego nie wybacze. A dla autorki tekstu zycze powodzenia! Jestem z Toba! Walcz o swoja godność. I olej takiego faceta. Brak słów na niego! Jestem z Toba:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lartez powiem tak, człowiek skrzywdził, człowiek krzywdę wynagrodzi. Szacunek dla samego siebie i dla innych ludzi to w życiu rzecz niezbędna. Są wartości, które nie mijają. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skało oby z Twoich przemyśleń nie wynikneły nonsensowne wnioski... Powodzenia. Zabity. nonsensem byłoby trwanie w tym bagnie, bagno wciąga. czasem trzeba sięgnąć dna by się od niego odbić, dna, ale nie bagna, pod którym jest jeszcze kilometr mułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwracam Ci wolność i tyle. Z dziećmi masz kontakt nieograniczony i wiesz dobrze o tym, że brzydzę się nastawianiem dzieci przeciwko rodzicom. To między nami się popsuło, ale dzieci kochamy nadal tak samo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuteczek
Tak, nam porządnym,wiernym żonom czasem zostaje tylko duma....ja ryczałam po kątach,ale on ,NIGDY nie zobaczył moich łez.Myślę,że to bolało go najbardziej,jak i to,że potrafimy się bez niego obejść.Jakie to smutne,kiedy najbliższa osoba nagle staje się najgorszym wrogiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uswiadomiłam, że jak tylko próbowałam podnieść głowę go góry, zaraz sprowadzałeś mnie na ziemię, że jestem nikim, za kogo ja się uważam, wg Ciebie żadne cudo ze mnie. Mówiłes to Ty, 38latek, lekko , może bardziej nawet niż lekko ''podtatusiały''. Ty, o którym jest dowcip: Kochanie wciągnij brzuch, już wciągnąłem:D nie usłyszałeś z moich ust nigdy porównwnia do kogoś innego, ja zapatrzona w Ciebie, z klapkami na oczach, na kazdym kroku, każdym gestem, spojrzeniem zapewniająca Cię, że dla mnie jesteś tym NAJ. A pamiętasz jak na wakacjach, ktoś spytał, czy to pani tata, obróciłam to w żart, żeby nie było Ci przykro. Dla Ciebie liczył się typ gwiazdy, ma błyszczeć, a ja jestem typem księzyca, chowam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smuteczku ja nawet nie myślę o nim per wróg, staram się być na tyle elegancka by nie myśleć o nim źle. chocby ze względu na dzieci. Nie sączę jadu, nie wylewm już łez, ba, nawet życze mu szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba_trzecia
Skało - przed Tobą być może najtrudniejszy krok w życiu - trzymam mocno kciuki, żeby był to pierwszy krok na drodze nowej, jepszej reszty Twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granitowa nie życz mu szczęścia, życz mu tego na co zasługuje, tak będzie sprawiedliwiej i bez niedomówień:P szlachetność tez musi mieć swoje granice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba_trzecia wiem, nie mówię, że się nie boję, bo tylko głupi się nie boi, ale nie jest to strach, który paraliżuje. Może mam trochę obaw, jak to wszystko na początku poukładać, ale nie panikuję, że nie dam rady. Nie dałabym rady zyć dalej z tym człowiekiem, jeść razem śniadanie, pić kawę, po prostu dzielić życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oanez powiem tak, nie życzę mu, żeby ktoś postąpił z nim jak on ze mna, nie potrafię zdobyć sie na mściwość, głupia baba ze mnie i juz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografia Gdy się miało szczęście, które się nie trafia: czyjeś ciało i ziemię całą, a zostanie tylko fotografia, to - to jest bardzo mało... Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×