Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marinari26

rozstanie.. przeczekać i juz sobei odpuśić

Polecane posty

Gość marinari26

Witam wszystkich. Prosiłbym o poradę co zrobić w mojeje sprawie. Byliśmy razem 7 lat. W tym roku zaręczyliśmy się. Ogólnie było wszystko idealnie. Pracuje i dobrze zarabiam. Wczasy na Krecie, fundowanie prawa jazdy, narty góry, wyjścia, imprezy itp Od dwóch miesięcy zauważyłem, że cos się dzieje nie tak. Jest bardziej obojętna dla mnie. Nie interesuje się mną. Zaczęło się od kąd znalazła pracę. Wcześniej siedziała w domu o studia itp. Ostatnio oznajmiła mi że chyba coś wygasło. Kazałem jej się jasno określić i jak coś to oddać pierścionek i będzie wszystko jasne. Tak też zrobiła. Teraz nie wiem co myśleć, czy naprawdę się odkochała. Rozstaliśmy się pokojowo. Aż za bardzo pokojowo. Nie mogliśmy przestać się całować, i nikomu nie chciało się iść do domu. Dlatego tym ardziej dla meni to dziwne. Ktoś kto chce się rrozstać to się po prostu rozstaje a nie mówi "że ona chyba nie wie do końca co robi i płacze, i możliwe że po tygodniu wróci i będzie przepraszać i prosić o wybaczenie" To jej słowa. Sam nie wiem co mam myśleć. Czekać na jakiś znak od niej, czy wogóle będzie. Czy jednak nie będzie i już się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rutyna w związku ją dopadła. Skończyla się namiętność i romantyczne uniesienia. Poszła do pracy, zauroczyła się w kimś, niekoniecznie z wzajemnością i spełnieniem. Rozstanie było takie a nie inne, bo zwykle tak jest - żal po tylu latach, wspomnienia. Zwykle druga strona, której zależy łapie się tych łez... Oby me słowa w gówno się zamieniły, ale tak zwykle bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cos odlecialo a bylo twoje to wroci a jak nie wroci to znaczy ze nie bylo twoje. nie pros nie dzwon udawaj ze sie z tym pogodziles jesli wroci to zapytaj dlaczego wrocila czy dlatego ze kocha czy z przezwyczajenia. bo to jest roznica. jak to pierwsze to powodzenia a jak to drugie to odwroc sie i odejc sam. moze sie zaurodzyla w kims w pracy moze jej przejdzie za jakis czas ... dajcie sobie chwilke i pomyslcie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerabiałem
jak byś się zabawił w detektywa to byś się dowiedział że poznała nowego ogonka w pracy i teraz marzy lub już nie musi o jego pale. smutne ale prawdziwe , prawie na bank tak jest niedługo o tym tu napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinari26
No to was rozczaruje, bo wiem że to nie chodzi o drugiego faceta. Na 100% go nie ma. Dyskretnie sprawdzone. Zabawaw detektywa fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×