Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinga 5v098

nie dajcie się nabrać oszustom-przeczytaj

Polecane posty

Gość kinga 5v098

mam mixa w orange, miesięcznie wydaje mało bo tylko 25 zł, ponieważ przeważnie tylko smsuje i kupuje pakiety po groszu przed świętami dzwoni do mnie pani z biura orange. mówi o SWIETNEJ ofercie. wszystko taniej smsy minuty,mniejszy abonament, darmowe rozmowy do 3 numerów. papla tak sobie z 15 min zachwalając ową taryfę. myślę sobie-czemu nie skoro wszystko taniej, wystarczyło podać dane i juz.po kilku dniach taryfa została zmieniona. wysyłam smsa żeby tak jak zawsze zamówić pakiet 500/1gr i dostaje wiadomość że oferta jest niedostępna w tej taryfie, dzwonie do nich pytam a pan potwierdza to co było w wiadomości. otóż dałam się nabrać, milutka pani przedstawiając ofertę powiedziała o wszystkich zaletach a pominęła to że nie będę mogła włączać pakietów.poszłam do biura i powiedzieli że tego nie cofną. nie wiem co mam robić smsy liczą mi normalnie i tyle kasy pójdzie w błoto, cholerne cwaniaki, szukaja tylko jak kogoś oszukać i wyciągnąć kasę, nigdy więcej umowy z tymi oszustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty powinnas byla sie zapytac o te pakiety skoro z nich korzystalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 5v098
Dopiero jak obiecalam że obciągnę z połykiem chlopakom z biura orange to obiecano że jakos zalatwia tę sprawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 5v098
może i powinnam była ale skoro dzwoni do mnie ta facetka i przedstawia swoją taryfe to powinna mi ją przedstawić całą a nie cos zatajac tylko aby wyłudzic wiecej kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugulinka
do mnie też wczoraj dzwonili z taką ofertą,jutro mają oddzwonić,już wiem co im powiem.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga 5v098
powiedzieli ze nie moga tego cofnąc a ja mysle ze po prostu nie chcą bo wiedzą ze w ten sposób wiecej zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanika q
jakie świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziimmma
tak jest, oni sami nie powiedzą tego haczyka, ale jak się sama zapytasz, to mają obowiązek odpowiedzięć zgodnie z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrzyk*
też miałem taka sytuacje, ale na szczęscie nidługo umowa mi sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhmmmmmmmm
zadzwoń do biura obsługi i pogadaj z nimi, jak tak kiedyś wtopiłam z heyah, wybrałam oferte taniej do wszystkich, ale nie wiedziałam, że wtedy wyłączą mi pakiety, oferta niby była nie odwracalna, ale zadzwoniłam do biura obsługi i po 2 min ofertę miałam wyłączoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam od razu świnie Taką mają pracę. Jest necik wystarczy samemu sprawdzić oferty orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×