Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek604310296

szukam chętnej

Polecane posty

Czy jesteś samotna? Masz ochotę na seks, a nie możesz znaleźć sobie kochanka? Może uważasz że jesteś nieatrakcyjna, albo jesteś po prostu nieśmiała, czy może trudno ci nawiązywać nowe kontakty? Masz już dość głupich wypowiedzi na forum? Chciałabyś poznać kogoś naprawdę a nie tylko wirtualnie? To podobnie jak ja. Szukam dziewczyny lub pani (wiek nie ma znaczenia). Jestem sympatycznym, miłym i podobno atrakcyjnym 30latkiem, 175 cm wzrostu, szcupły. Jestem pogodny tolerancyjny i otwarty. Mieszkam blisko Warszawy, mam własne lokum. Chciałbym cię poznać bez względu na to jak wyglądasz, możesz być niska lub wysoka, szczupła lub puszysta, ładna lub brzydka. Nie mam wielkich wymagań najważniejsze jest to że chcesz razem ze mną spełniać swoje erotyczne marzenia. Napisz do mnie na maila piotrek604310296@o2.pl, to przecież do niczego cię nie zobowiązuje, lub zadzwoń na taki telefon jak w mailu (ale nie zawsze dostępny). Zawsze możemy się spotkać i porozmawiać, a potem, jeżeli będziesz chciała, oddać się niesamowitej przyjemności. Możemy też zostać po prostu przyjaciółmi. Czekam na ciebie Piotrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahahahah
zamocz chuja w szklance z kwasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nudziara
piotrusiu a czy moglabym teraz do ciebie zadzwonic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nudziara
troche sie krepuje i wole zapytac, bo przeciez mi nie chodzi tylko o gadanie, ja chce w koncu sksu. nie wiem czy on tez tak od razu by chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama piotrusia
piotrusiu przestań wypisywać te głupoty w internecie! i dlaczego podałeś numer do tatusia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze by chciał, a myslisz ze po vo szuka ?! Więc znależliście się razem we właściwiej porze i we właściwym miejscu :) Juz tak czuję ze to wasze przeznaczenie :) jak odbierze żona tel. albo dzieciak to powiedz ze pomyłka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara nudziara
stchorzylam.......;( przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nastała cisza. tak jak myślałem tylko wirtualne znajomości. czy nie znajdzie się jakaś odwazna która chciałaby spotkać się naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
meska dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllooo
oj piotrus piotrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilema
czy wy faceci naprawde tylko o ruchaniu myślicie??? Pustaki i tyle!!! Tak Piotrus o tobie mowie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę nie tylko ale między innymi o ruchaniu i to przyznam się że sporo. a tak między nami to jest właśnie forum pod tytułem Życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała piczka
Piotrek a w jakim wieku jestes/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała piczka
ehhh chyba nie doczytałam :)a ja mam 31 ale jestem z południa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×