Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abonent Netii

Dziewczyna nie chce sie ze mną całować zaraz po przebudzeniu bo jej śmierdzi

Polecane posty

Gość abonent Netii

z ust :-o Ale przecież to normalne że jak człowiek się budzi to oddech ma nieświeży. Mnie to nie przeszkadza bo kocham ją i akceptuję taką jaka jest. A ona nie chce tego robić. Wstaje do łazienki i myje się. Ja też muszę to zrobić inaczej mogę o tym zapomnieć :-o A przecież to tak bardzo psuje romantyczność:-( Co z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksi24
WSPÓLCZUJĘ, ja potrafiłam budzić swojego faceta nawet o3 rano całusem i zawsze był zadowolony, on mnie z resztą też więc nie wiem dlaczego jej to przeszkadza:( życzę powodzenia może pogadaj z nią o tym, może ją to krępuje, że ma nie świeży oddech pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuki
ja sie nie dziwie, tez tak robie bo mnie ten smrod krepuje nie chce facetowi chuchac smrodem po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abonent Netii
Jak się kogoś kocha to nie przeszkadza nieświeży oddech choćby nie wiem jak bardzo śmierdział. W końcu to lepszy zapach niż np zapach odchodów :-o Boli mnie, że ona psuje romantyczne chwile tym, że każde iść umyć zęby i sama to robi. Nie wiem dlaczego, ale wtedy czasami odechciewa mi się i robię to ot tak od niechcenia a wtedy ona wali focha, że ona mnie nie pociąga i że jej już nie kocham:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereree
Rano zawsze ma się kapcia w buzi, ale to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresska
Fuuuuuuuuuuj, my tez myjemy zeby zaraz po przebudzeniu. W zyciu nie pocalowalabym faceta po nocy bez mycia zebow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl, że może Ty jej psujesz romantyczne chwile nieświeżym oddechem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuki
nie przesadzaj, jak bedziecie tak robic to gwarantuje ci ze predzej czy pozniej chemia wygasnie, akceptacja akceptacja ale pewne rzeczy trzeba zachowac dla siebie, no nieswiezy oddech poranny, chyba nie chcesz by podpaski czy tampony zmieniala przy tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsds
jestemm facetem i mi by to tez przeszkadzalo jak chodzimy gdzies po miescie i np. jedlismy cos, to ja zawsze przed pocalunkiem biore np. tic-taka i jej tez daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaraczek
U nas jest tak samo- po przebudzeniu myjemy zęby, nie oszukujmy sie- po nocy jest straszny kapec w buzi i ten smrod obrzydza... a nie psuje romantyzm. Lepiej umyc ząbki- to nie zajmuje duzo czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×