Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo_zakochany_ facet_

Czy 20-latka to dobra kandydatka na żonę???

Polecane posty

Ja uważam, że to dobry czas na dzieci. Lepiej miec wcześniej dzieci z różnych względów - po pierwsze kwestie zdrowotne, z wiekiem płodność maleje i wieksze prawdopodobieństwo wad u dziecka. Po drugie z czasem jest mniejsza przepaśc między dziećmi a rodzicami no i szybciej mamy odchowane dzieci. Z wiekiem nie ma tyle siły i cierpliwości i lepiej ten trudny okres niemowlęctwa i wczesnego dzieciństwa mieć za sobą będąc jeszcze młodą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 30-ce to może być fajnie albo nie. O ile się bedzie w zwiąku. To fajny wiek. Ale nie gdy ktoś jest sam., Wtedy się widzi że wolne kobiety dominują wśród maturzystek i rozwódek. Na pierwsze już nie ten wiek. A te drugie nie chcą stabilizacji (facet już jest im pootrzebny tylko do doraznych spotkan). Pomijam singielki po 30ce. Szkoda czasu, to wieczne poszukiwaczki ideału (lepiej działać wsród młodszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek - jestes strasznym egocentrykiem wszędzie w Twoich postach widze: ja, dla mnie, u mnie.. tragiczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, jak dziewczyna na to patrzy, mam kolezanke która od skończenia 19lat nic innego nie chciała tylko wyjść za maż za swojego chłopaka z którym była już 3lata a on był starszy prawie o 10lat. W rezultacie w wieku 21 lat lat wzieła z nim ślub, dzieci nie mają. Innym 20 ani na myśl nie przychodzi że mogłyby być już żonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×