Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Dziewczyny piszcie do doktora Polaka. Mi odpowiadał na maile bardzo szybko a wysłałam kilka. plastika.polak@seznam.cz a to jedna z odpowiedzi na moje maile: Dzieň dobry. Dziekuje za zdjecja. U pani sa piersi bardzo asymetryczne.Z tego powodu jest potrzebne na prawa strone wložicz implantat 490 cc a na lewa strone 470 cc okregle,pod miesień. Calkowity koszt takiego zabiegu i s narkoza,implantatami,1 dniem na klinice i s s elastycznym stanikem i wszystkimi kontrolami jest 2200 Euro.W dzieň operacji mogemy zrobicz i konsultacju / 30 Euro/ i badania krwi / 40 Euro/. Do widzenia, Libor Polák Dr.med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :-)....pojutrze operacja wrrrr...zaczyna się mała nerwówka ;-) jest tu ktoś po plastyce brzucha ???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka333
witam.czy któraś z dziewczyn miała taki problem jak ja.miałam operacje powiększenia piersi w czechach.L.Ppo tygodniu przy smarowaniu błizn zauważyłam już probłem,lewa piers sporo mniejsza krzywa i widoczny jest fald pod piersia,tak jak implant czrez skóre widoczny,jestem załamana bo prawa piers jest super lewa komicznie krzywa,już jest mięka i mało wypelniona,nie wiem co jest,doktór niestety już po operacji jest nie miły jak przed operacją ,nie wierze żebym samo to się wnormowało bo z krzywego i mniejszego cycka nie powstanie równy i ładny tak jak drugi.niestety zapóznio przeczytałam opinji o tym lekarzu.zostałam z problemem sama ,a na poprawki nie mam już pięniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już po .... 0 18 maiłam dużą plastyke brzucha....przed chwilą wyszłam z kliniki... jest małowiele .....opieka śwetną,klinika również....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mozesz zalogowac sie na forum beauty w polsce i tam bys po jakims czasie wstawila twoja fotke brzucha do porownania? :) Tam jest wiele wiele fotek brzuchow innych lekarzy, ale nie ma zadnej od Polaka, i kazda by taka fotka zainteresowala, jak Polak sobie radzi z plastyka brzucha :) Jest caly dzial poswiecony plastyce brzucha i dziewczyny tam doradzaja sobie nawzajem jak pielegnowac rane, co robic zeby blizna byla malo widoczna :) Mnie tez czeka plastyka brzucha w przyszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodnikowa
hej dziewczyny czy ktoras moze miala robiony nos u dr polaka bo ja wlasnie umawiam sie na termin na maj boje sie ale bardzo chce to zrobic a moze ktoras z dziewczyn tez wybiera sie do niego w maju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodnikowa
i czy ktos moze zna wie gdzie mozna sie zatrzymac nie drogo w Ostrawie bo jak sie umowie na operacje bede musiala tam zostac 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy czy chcesz blisko kliniki czy chcesz tracic na taxi za 2 km 100 koron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel CLARION jest 50 m od kliniki ale dogi ma **** gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz hotele ostrava ,wpisz date od -do i wyskocza ci ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny.Zastanawiam sie czy wszystkie u dr.polaka maja takie blizny z zygzakiem na srodku?chodzi mi o plastyke brzucha.Jakie sa terminy mniej wiecej jak bym chciala od furmanka przejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu przechodzisz od Furmanka, Polak na pewno Ci lepiej nie zrobi a do tego dwa razy drozej, i wypuszcza z drenami po niecalych 24 godzinach od zabiegu. Ale to Twoj brzuch i Twoja blizna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, u Polaka wszystkie mają ten zygzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naka33
już wiem co jest nie tak z moimi piersiami,szczególnie z piersią.to est db[double bubble];[;[nie polecam lekarza tym kobietom które oo dzieciach mieli mała ale pustą wyjscjowkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zygzak nie zygzak kazdy ma swoja metode...co za roznica wazne aby efekt był ,jeden ma zygzaki inny ma falbanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkodnikowa
Mam termin na 13 maja na nos u Polaka kazał wpłacić 400 e zaliczki hotelu jeszcze nie mam przeraża mnie myśl o tym tylko ze będę tam musiała spędzić 2 tyg sama w pokoju z gipsem na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkodnikowa, nie będzie tak źle :) Zobaczysz zleci Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie mogla, wole poszukac gdzies prywatnej kwatery w Cieszynie po polskiej stronie zamiast po czeskim hotelu blakac sie z gipsem na nosie, to troche krepujace by bylo dla mnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....eee tam ...ja chodziłam przez 5 dni z drenami po hotelu i restauracji i jakoś się nie krępowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Szkodnikowa Dlaczego musisz zostac 2 tyg. W hotelu? Tez mialam nos robiony w grudniu i 4 dnia wyjechalam,tylko,ze nie bylam na zdjeciu gipsu i szwow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkodnikowa
Bo po 2 tyg jest ściągany gips a ja mieszkam w Szwajcarii wolałabym w b&b niż w hotelu chyba lub w prywatnej kwaterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Szkodnikowa Po 2 tygodniach gips spadnie Ci sam,opuchlizna sie zmniejszy i bedziesz miala trudnosci juz po tygodniu ,zeby utrzymac go na nosie przy schylaniu sie. Ja miszkam w Niemczech ,gips tak jak pisalam,a szwy wyciagnal mi moj ogolny doktor,jest tylko jeden supelek przy jednej dziurce. Ja nie chcialam calego urlopu spedzic w Czechach ,choc musze przyznac te pare dni byly fajne nawet z opuchnieta twarza,bo wyglada sie przeokropnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.jakie sa terminy na plastyke u dr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embi20
do Szkodnikowa polecam prywatny pensjonat u Pani Halinki na Starobelska 16 doslownie naprzeciwko Polmedica. Z okien widac klinike. wlasnie jestem tutaj po raz drugi bardzo przystepne ceny w porownaniu do clarionu i swietna lokalizacja! za 2 dniowy pobyt zaplacilam za 1 osobe 600 koron. Pani Halinka mowi po polsku i jest niezwykle pomocna, zawsze zawiezie czy przywiezie z lotniska czy stacji pociagowej. tu strona http://www.ubytovani.osoba.cz/ mail hrhalina@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embi20
witajcie! jestem 2 tydz po zabiegu powiekszania piersi i chcialam sie dowiedziec czy ktoras z Was ma rowniez odczuwala rowzniez bardzo silne bole w drugim tygodniu. Ja czuje ze bol prawie wogole nie ustepuje i nadal jest bardzo uporczywy. Wiem ze ma bolec do 2och mcy po zabiegu ale troche sie martwie bo myslalam ze bol stopniowo bedzie sie zmniejszal. czasami w nocy spac nie moge bo mnie tak boli i mam bardzo plytkie oddechy. czy ktoras z miala podobne symptomy? Chcialam rowniez wyrazic swoja bardzo nergatywna opinie na temat dr Polaka. Niby operacja powiekszania piersi sie udala (dopiero 2 tydz po ) ale jestem bardzo niezadowolona ze sposobu jaki dr Polak traktuje pacjentow. kiedy przyjechalam do kliniki zostalam bardzo pokrotce poinformowana przez dr jaki bedzie przebieg calej operacji. dr ciagle sprawia wrazenie ze gdzies sie spieszy. pielegniarka ktora sie mna zajmowala mnie instruowala i to ona byla moim zrodlem informacji. musze powiedziec sie pielegniarka byla bardzo pomocna i nadrabiala postawa za dr Polaka. po operacji na konsultacjach bylo tylko gorzej, dr nie wykazywal zaintyerseowania moim stanem zdrowia, odpowiadal z fanaberia na moje pytania i zastrzezenia a najczesciej ****agatelizowal. wykonywal swoje zadania bardzo rytynowo. wielki minus za podejscie do pacjenta. wiem ze dla niego to rutyna ale dla kazdnej z nas taka operacja to wielka sprawa i mamy prawo pytac! wiem ze cena kusi bo sama dalam sie skusic ale po opiniach ktore przeczytalam mam wrazenie ze to ze operacja sie udala to dzielo przypadku a nie jego umiejetnosci. ja nie czulam i nadal nie czuje sie pewnie jesli chodzi o moj stan zdrowia. dla pacjenta swiadomosc ze moze sie zwrocic do swojego lekarza jest bardzo wazna a w tej sytuacji obawiam sie ze jestem pozostawiona sama sobie. pozdrawiam i zycze swiadomych wyborow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
embi... Polak słynie z tego że jest rzeczowy, nie rozczula się nad pacjentkami, to pielęgniarki próbują robić co mogą aby pacjrntkom było coraz lepiej. Przykro że uważasz iż udana operacja to dzieło przypadku nie umiejętności lekarza. Widzisz ja wolałabym lekarza konkretnego który wie co robi niz takiego który jednoczy sie w bólo po spartaczonej robocie czasem nawet trzykrotnej - i tutaj o dziwo pacjentka nadal stoi za lekarzem murem - bo on ją rozumie - żal. Tutaj jest konkret i na kase parcie - to czuć z daleka, piersi robi fantastyczne, ale na liposukcje do niego bym nie poszła. Co do bólu - u mnie ból trwał miesiąc potem było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość embi20
mysle ze Polak zbyt rytynowo podchodzi do kazdego pacjenta a wowczas bardzo latwo jest przeoczyc potencjalne powiklania. kiedy przyszlam po 2 tyg na zdjecie szwow i z ran wydobywala sie ropopochodna ciecz zostalam poinformowana ze to nic takiego i nie ma sie czym przejmowac. poczulam sie lekarz bagatelizuje problem zamiast wytlumaczyc jakie sa przyczyny ropienia. czulabym sie wtedy bardziej spokojna. jeszcze jedna rzecz ktora mi sie nie spodobala to ze przed operacja podpisalam umowe ktpora precyzowala ewentualna odpowiedzialnosc lekarza i ze kopia tej umowy nie zostala mi dana. Doktor byl nieco zaskoczony kiedy poprosilam o kopie dokumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs z podejścia do pacjenta - móglby liznąc - fakt. Niemniej jednak, uważam że należy uprzedzic ewentualne pacjentki o takowym podejsciu L.Polaka i te bardziej wrażłiwe nawet niech nie próbuje iść bo fochem będą strzelały że nie są w centum uwagi, dopieszczone i takie tam.... co do kopii umowy - rzeczywiście nie dostałam - dobrze że poruszane są takie sprawy - każdy potem moze iść z większąwiedzą i czego oczekiwać po danym doktorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkodniowa
Boże mam nadzieje te moja operacja sie uda i nie będę miała żadnych powikłań czekam na nią ponad 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×