Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość Madziex

Hej dziewczyny planuje zabieg powiększania piersi u doktora Polaka w grudniu ale tutaj są tak stare wpisy a interesują mnie obecne opinie i komentarze,jaki naprawdę jest ten doktor czy warto mu zaufać i powierzyć swoje ciało ponieważ nie ukrywam ze troszkę się boje całej tej operacji i chciałabym wiedzieć czy oddaje się w dobre ręce😉 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllla 77

Pomysl dobrze...ja bym do niego nie leciala juz 2gi raz robic piersi , po 8 latach opadl mi sutek,  a wszystko bylo niby dobrze, zero powiklan. Po ktores tam ...nie jestem jakas przewrazliwiona I nie oczekuje wersalu....ale...ale on naprawde jak pisza inne jest dosc szorstki,mozna powiedziec nieprzyjemny , a wiadomo ze chcialabys zadac kilka pytan przed zabiegiem na wizycie,  ja odczulam ze szybko traci cierpliwosc,masz zaplacic I nie mowic najlepiej nic, tak jakby oczekiwania twoje byly bez znaczenia I guzik go obchodzily,  przyszla,kladzie sie ,juz! ...czas to pieniadz. Tego nie spotkalam w zadnej innej klinice. Raczej wybierz kogos innego bo specjalistow w tej dziedzinie jest wielu a obsluga klienta jest na rowni waznym elementem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plastyka brzucha

A w obecnym czasie jest ktoś po plastyce brzucha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Robilam zabiegi I piersi I brzuch u dr.Polaka I powiem tyle , ze linie ciecia mam za wysoko, musze miec wysoki dol bikini zeby zakryc,  nieee nie polecam ogolnie , bo bylam robic lifting w Pradze w klinice FORME,  I mam porownanie , zarowno poczawszy od lokalu , po zwykla ludzka uprzejmosc , u Polaka to byla rzeznia,  do tego nieprzyjemny jest ,niestety , choc nie jestem typem histeryczki rzadajacej Wersalu  ,to te minimum uprzejmosci I empatii sie nalezy a nie traktowanie wysteaszonej pacjentki z buta 

Dlatego tak bardzo zaskoczyl mnie niesamowity poziom w Praskiej klinice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarz partacz. Przeszłam u niego 3 operacje powiększania piersi w tym jedną bez mojej zgody po tym jak zebrał mi się płyn w klatce piersiowej bo szanowny doktor wyciągnął dreny zbyt szybko kiedy spływało tam jeszcze dużo płynu. Proszę o kontakt wszystkie Panie które myślą o wizycie u tego rzeźnika, skutecznie przedstawię dowody które tego odradzą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Partacz i rzeźnik a nie lekarz robił operację mojej córce, złamał wszelkie zasady i przysięgi  lekarskie,  wziął córkę bezwiednie na stół operacyjny przywiązał pasami a miał tylko ściągnąć płyn, który się zebrał po wyjęciu za wcześnie drenów. Tymczasem  na żywca wyjął jej implant i rurą do liposukcji usuwał nagromadzony po szyję płyn. Ten człowiek dopuścił się trzech przestępstw jednego dnia. Każdą osobę przestrzegam przed tym lekarzem . Umywa ręce gdy tylko coś źle zrobi i jak tylko skasuje pieniądze to już pacjentkę traktuje jak śmiecia. I nazywa nas głupimi polkami jak się domagamy swoich praw i poprawki spartaczonej operacji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×