Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość 26martynkaaa26
Tez chce powiekszyc piersi w sierpniu najlepszy termin dla mnie to by był po 10 sierpnia ,zobaczymy czy się uda:) mam nadzieje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
Widzę ze nie zagląda tu dziś nikt... Szukam dziewczyny, która mogłaby mi odpowiedzieć na kilka pytań(powiększenia piersi) związanych z klinika i doktorem L.P byłabym bardzo wdzięczna. Podaje mój adres e-mail: martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
Martynka mam nadzieję, że się uda ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
dziewczyny ja miałam pomniejszane jakby co to też chętnie pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Już bym chciała to mieć za sobą :D , z wrażenia nawet już spac po nocach nie umiem, ciagle czytam różne fora internetowe w sumie to już od 5 lat:D, ale w końcu udało się - zrealizuje swoje marzenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka88
Witam Jade na operacje nosa do Dr Polak 18.08.2014do 21.08.2014 jest mozliwosc zabrania sie ze mna mam wolne miejsce prosze pisac na juleczka1881@onet.pl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta 7770 czy jesteś zadowolona z zabiegu pomniejszenia piersi? Proszę napisz coś więcej bo chyba w tym roku się zdecyduje ale jeszcze się zastanawiam czy do dr Libora Polaka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dorotka ja jestem dopiero miesiąc po pomniejszeniu ale powiem Ci że jak mi ściągnął bandaże to od razu było-wow, nie mogłam się napatrzeć, w końcu normalne piersi, ja miałam bardzo duże, mam prawie 180 cm wzrostu także mam mieć jakieś D-E także dla mnie ok. jeszcze mam biustonosz ortopedyczny ale efekt jest fajny, goję się super. Doktor jest trochę takim humorzastym gburem ale trudno taki już jest najważniejsze że jest dobrym fachowcem. ja nie robiłam w czechach tylko w Raciborzu. Opieka na 6 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta7770 dziękuję za wypowiedź. Ja się zastanawiam nad Polakiem albo Furmankiem. Ale Dr Furmanek pewnie nie będzie miał już wolnych terminów na ten rok. Zazdroszczę Ci, że jesteś już po. Nie mogę się doczekać swojego nowego wyglądu. Bardzo boli mnie kręgosłup i psychika też cierpi, bo jestem młoda a czuję się jak Stara babcinka przez ten wielki obwisły biust. Jeśli Furmanek będzie miał wolny termin pod koniec września lub początek października to bez wahania Go wybiorę, a jeśli nie to Libor Polak.. Boję się do Niego bo naczytałam się wielu złych opinii na Jego temat, ale wierzę, że jest dobrym fachowcem mimo wszystko. W końcu kolejne moje marzenie się spełni, będę mega szczęśliwa!!! Trzymaj się kochana i ciesz się swoimi pięknymi cycuszkami. Jeśli mogę tylko zapytać- czy w Raciborzu więcej kosztuje ten zabieg???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dorotka ja miałam piersi 75 K i płaciłam 11000 plus 200 zł biustonosz ortopedyczny. Także cena zależy zawsze od ilości zredukowanej tkanki. Ogladałam czeską stronę polaka i tam też były ceny od... także to sie okaże jak doktor Cię zbada. może bym i w czechach zapłaciła mniej, nawet mieszkam bardzo blisko granicy ale mam już zrobione i nie żałuję. też myslałam o furmanku, ale pisałam kiedyś z dziewczyną która mieszka w holandii co ma do furmanka termin na luty 2015- a ja już nie mogłam czekać, nie chciałam a po drugie on jej dał termin bez konsultacji, tylko mu wysłała zdjęcie...może to nawet nie dziwne w sumie, przyjedzie to ją zobaczy, chciaż ma termin zaklepany... Ja też nanczytałam się o polaku jak już miałam termin operacji, pieniądze przelane ale nie żałuję, nie wiem jak inne operacje ale ja nie mogę powiedzieć złego słowa. a skąd kochana jestes i ile masz lat? planujesz miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
mam wkoncu termin :p juz niedlugo !!! 25.08.2014 dla mnie doktor po obejrzeiu moich zdjec napisal i proponuje okragle implanty 370cc dziewczyny to duzo czy malo ? ma ,ktoras moze jakies fotki zeby podeslac za co bylabym bardzo wdzieczna ja bede mogla podeslac dopiero po 28 .08 jakies fotki jakby ktoras chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
martyneczka a nie musisz jechać przedtem na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
konsultacja i operacja odbeda sie w jednym dniu dlatego,ze mam bardzo daleko i slyszalam ,ze on tak robi ,ze w jednym dniu konsultacja i operacja :) jak dla mnie to pasuje idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
aaa spoko:) To powodzenia, daj znać jak wrażenia po. Nie bój się doktora w razie co, jest taki humorzasty:) Ja jadę w sobotę na kolejną kontrole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta7770 ja obecnie mieszkam w Anglii. Mnie doktor Libor Polak wycenił na 2000 euro plus badania i stanik. Stwierdził, że przy moich cycuszkach będzie dużo pracy. Jestem szczupła a biust ogromny, strasznie nieproporcjonalny do reszty ciała... Mam 25 lat, 8 miesięcy temu urodziłam synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta770 a Ty ile masz lat? Masz już dzieci? Powiem Ci szczerze, że przez te piersi i ból kręgosłupa chyba depresji dostanę... Po operacji może życie się zmieni o 180 stopni, będę pewniejsza siebie, nie będę się wstydzić ani wysłuchiwać głupich komentarzy, przestanę się garbić no i w końcu wskocze w jakieś ekstra ciuszki. Wszystkie babcine namioty pójdą do śmieci!!! Pewnie nie mam co liczyć na szybki zabieg dr Furmanka i zdecyduje się na dr Polaka. A czy Libor naprawdę jest aż tak nie miły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dorotka ja mam 26 lat, mam jedno dziecko ale chcę mieć więcej dzieci. Zdaję sobie sprawę że po porodzie one trochę się zmienią ale ja nie mam zamiaru karmić więc nie będę rozpaczać jak tam trochę opadną. Takie jakie miałam na pewno nie będa a miałam ogromnie obrzydliwe cycochy do pasa.... Jest też tu forum na kafeterii o pomniejszeniu piersi i tam dziewczyny straszą ze po ciąży cały efekt sie zepsuje i wogóle...Nie wierzę w to za bardzo.Może źle napisałam-nie jest niemiły ale np jak przyszłam przed zabiegiem na malowanie piersi to miałam wrażenie że pan doktor ma jakiś zły humor potem mówię do pani która tam się wszystkim zajmuje że a p.doktor jakis nie w humorze a ona ze właśnie dziś ma humor hahaha.... Mnie sie wydaje że może ludzie oczekują psychologa i komika w jednym a pan doktor jest profesjonalistą i szkoda było czasu na pierdoły..on jest mózgiem i dziewczyny wrażliwe które oczekuja głaskania po głowie powinny sie przygotować. ja poszłam na to rysowanie już po tej tabletce na uspokojenie i on mi rysuje a juz prawie zasypiam i ta pani mnie musiala klepać zeby obudzic:) jak na drugi dzien przyjechał sciagnac opatrunki to był bardzo miły. Powiem Ci że jak patrzę na moje piersi to nie mogę się napatrzeć, ja już też miałam prawie depresję... kręgosłup mi wysiadał... A pytałaś na jaki rozmiar Ci zrobi? a jaki masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
marta7770 dziekuje :) i na pewno dam znac juz po co i jak mam nadzieje ,ze bedzie dobrze, jak wczesniej na zawal nie padne :D :D :D a powiedzcie mi dziewczyny czy doktorek dobrze po polsku mowi? ja mam konsultacje o 11h a operacja o 15:30 :) :) :) wszystko szybko szybko a co tam raz sie zyje :D dobrze,ze moj mezulek bedzie ze mna <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta7770 angielski staniczek noszę w rozmiarze 32 g/h. Ja planuje operacje na koniec września, zobaczymy co czas pokaże, może uda się wcześniej, w co mocno wierzę... Też słyszałam, że piersi po porodzie się zmienią, ale na pewno nie będzie gorzej niż teraz więc akurat to dla mnie nie problem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
doktor dobrze mówi po polsku , słyszałam też dobre opinie o Jego klinice w Czechach także kobitki na pewno będzie dobrze. będę trzymać za każdą z Was kciuki żeby wszystko było dobrze, żebyście były szczęśliwe i zdrowe. Dorotka daj proszę znać jak już się zdecydujesz. pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Ja tez wyslalam mu tylko zdjęcia bo tak chciałam i mam termin już ustalony na 12.08 ciesze się bardzo w tym dniu konsultacja/badania/ i operacja jak wszystko okey bedzie , mam mieć implant 390ml okragle ale jestem chudzinka, zobaczymy czy na takim pozostanie czy jednak mniejsze dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Ja tez sie ciesze, zaliczka wplacona, nie ma odwrotu:D dam znac po operacji jak tam wszystko sie potoczylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juleczka88 odpisz na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Marta7770 w końcu będę miała operacje 8 września w Ostravie. Trzymaj kciuki za mnie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem tu nowa :) i też oczekuje na operacje u Doktora , mój termin 25.08.2014 , i oczywiście stres rośnie.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka89
Gość jedziesz do Ostravy? Czy do Raciborza? I co będziesz robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ostravy , powiększenie piersi , zastanawiam się co powinnam jeszcze z sobą zabrać , prócz ręcznika , piżamy , szczoteczki , mętlik mi się robi przed operacja :) Stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26martynkaaa26
Ja tez się zastanawiam co jesczcze zabrać ze sobą do kliniki? Może dziewczyny co sa po już cos doradza? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7770
Dorotka gratuluję , będę myślami z Tobą:)Ja byłam w sobotę na kontroli i za 2 tygodnie mam kolejną i wtedy mam przywieź już normalny stanik. Wczoraj byłam pierwszy raz na basenie po operacji:) Dziewczyny ja byłam w Raciborzu więc nie wiem co miały byście zabrać ale pewnie normalnie to co do szpitala, ja w Raciborzu dostałam ręcznik-ale oczywiście miałam swój, kapcie i to tyle, do operacji miałam ubraną taką sukienkę i górę. Trzymam za Was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×