Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

ja place za calkowita korekte nosa 1400 e ,wiec to naprawde niewiele,tu gdzie mieszkam jest znany dr.Mang cena 6500e za nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
szmatławiec? boszsz dziewczyno gdzieś ty się chowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może mi ktoś w końcu odpowie konkretnie na pytanie czy robił nos u dr.? Wydawało mi się,że jest to forum poświęcone konkretnej sprawie,a nie docinkami i wzajemnym "obrzucaniu"błotem-siebie na wzajem i doktora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janess dziękuję Ci bardzo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janess dziękuję Ci bardzo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma robila nos u tego doktorka i jest bardzo ladny ,dlatego tez go wybralam ,juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana korektą powiek ale mam duże obawy czy robić to w Czechach czy w Polsce a konkretnie w Krakowie jak widzę większość robi piersi, jeśli ktoś robił powieki to proszę napisz o tym i u kogo najlepiej robić Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Ja tez 17go w Ostravie al pod noz dopiero, moze sie miniemy na korytarzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17/12/2013 godzina 11,00 jezeli już będziesz, to możemy zamienić kilka słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balabym sie robic cokolwiek w Czechach. Bo taniej? Na zdrowiu sie nie oszczędza. Pewna zabiegi kosztują określoną kwotę i nie mozna sie oszukiwać, ze taniej bedzie równie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej, nie znaczy dobrze..... hmmm to,że jest tanio, nie oznacza,ze doktor spiedzieli ci biust lub inna czesc ciala... Osobiscie, nie sugerowalam sie opiniami na tym forum. Przeciez zawsze mozna jechac na kosultacje i osobiscie uzyskac wszelkich informacji.... tutaj akurat koszty sie pokrywaja. Ja jestem zadowolona z efektu pracy doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
No to w końcu ja się mogę podzielić wrażeniami z operacji u dr. Polaka. Jestem 2 dzień po operacji. Dr jest naprawdę miłym człowiekiem. Wiec poprzednie złe opinie wydają się być ( przynajmnie dla mnie) nieprawdziwe. Klinika jest piękna, bardzo nowoczsna i czysta. Panie pielęgniarki są przekochane. Bardzo im dziękuję za opiekę. Co chwilę pytają czy wszystko ok. Pomagają przy ubieraniu, rozbieraniu itp. Ja jestem bardzo zadowolona i napewno z czystym sumieniem mogę polecić klinikę w Ostravie. A cycunie widziałam przez chwilę i są piękne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,tez jestem po op nosa,od piatku ,tak jak kolezanka powyzej moge tylko pozytywnie o dr.opiece i klinice.w dzien operacji bylam na konsultacji o 8 i dr.zaproponowal ,abym zostala juz w pokoju do. op.czyli 17 ,usunal mi dwa znamiona bez dodatkowych kosztow.wiec bylam zdziwiona naczytalam sie tych wypowiedzi o skapcu itd.nie potwierdzam,super mily doktorek i Clay personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawie 9 dni po zabiegu powiększania piersi u dr Polaka. Bałam się trochę zabiegu czytając opinie. Doktor miły ale czasami bardzo zmęczony co może sprawiać wrażenie zdystansowania. Świetny fachowiec moje piersi na razie wyglądają pięknie mimo,że były bardzo nieciekawe i nie miałam nadziei, że coś z nich będzie:) Klinika ok, nowoczesna bez zadęcia. Opieka pielęgniarek super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam , dawno miałam zabieg powiększenia piersi ...są super . Pozdrawiam Pana Doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polakowi wychodzi dobrze tylko powiekszanie piersi,bo jest to dosyc latwa operacja w porownaniu z liftingiem,plastyka powiek itd, Osobiscie odradzam plastyke powiek.Mialam wykonana w znieczuleniu miejscowym,o zgrozo!Przez caly czas lekarz gawedzil sobie z asystentka, smierdzial paierosem.Bylam podenerwowana a ten debil nawet na mnie krzyknal ze mam sie uspokoic.KONAWAL.Nie musze dodawac ze efekt jest zalosny,blizny wychodzace poza oczosoly. Wiec jesli piszecie ze piersi robi dobrze to wierze,ale jesli chodzi o bardziej skomplikowane operacje to odradzam.Poza tym jest to prostak I cwaniak. Zero kultury osobistej z falszywym usmieszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Furmanek tak dr, Brzuchanski tak Libor nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dr Furmanek tak dr, Brzuchanski takLibor nie". Zakladam ze mialas/es operacje u kazdego z tych dr. Bo wydajac opinie opieramy sie na wlasnych doswiadczeniach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury najlepsi chirurdzy europy jak faktycznie się sprawdzi tzw niezadowolonych to okazuje się że albo nie miały albo mają kłopoty z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi się ustosunkować do trudności wykonania poszczególnych zabiegów gdyż nie jestem chirurgiem:) ale wnioskuję, że co niektóre osoby, maja bardzo dużą wiedzę na temat chirurgii plastycznej:) jeśli ktoś pisze,że jego powieki nie są idealne to nie znaczy,że wszystkie powieki wykonane przez danego lekarza są takie same:) Moje cycki były bardzo trudne do zrobienia.Byłam na konsultacjach u 2 chirurgów w Polsce i nie chcieli się podjąć i marudzili,że będą obwisłe i tak albo podwójne. Na szczęście trafiłam w dobre ręce i mam piękne piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi się ustosunkować do trudności wykonania poszczególnych zabiegów gdyż nie jestem chirurgiem:) ale wnioskuję, że co niektóre osoby, maja bardzo dużą wiedzę na temat chirurgii plastycznej:) jeśli ktoś pisze,że jego powieki nie są idealne to nie znaczy,że wszystkie powieki wykonane przez danego lekarza są takie same:) Moje cycki były bardzo trudne do zrobienia.Byłam na konsultacjach u 2 chirurgów w Polsce i nie chcieli się podjąć i marudzili,że będą obwisłe i tak albo podwójne. Na szczęście trafiłam w dobre ręce i mam piękne piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przykre wrażenie, że takie fora przyciągają rozchwianych emocjonalnie i konkurencję a to bardzo zaburza wnioskowanie osób, które chcą podjąć właściwą decyzję o operacji. Na szczęście przy odrobinie inteligencji można oddzielić ziarno od plew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam przykre wrażenie, że takie fora przyciągają rozchwianych emocjonalnie i konkurencję a to bardzo zaburza wnioskowanie osób, które chcą podjąć właściwą decyzję o operacji. Na szczęście przy odrobinie inteligencji można oddzielić ziarno od plew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety od czasu do czasu pisze tu pani, ktora ma za zadanie nagonic mu klientow z polski, bo klinika w ostrawie swiec**pustkami. gdyby tam mial nawal pacjentow, nie musialby szukac jakiejs dodatkowej roboty w polskiej klinice.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philipa2010
Ja pustek w klinice nie widziałam w dniu mojej operacji ani dzien po niej. Wszystkie łóżka zajęte (3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia0000
Witam wszystkich. Wszystkie piszą tylko o piersiach...a czy robił ktoś u dr. Polaka uszy??? Jeśli tak to proszę o jakieś informacje i ocenę. Chętnie bym pooglądała te wasze nowe piersi...bo sama się zastanawiam nad moimi ale na razie nic z tego (nie widać że są robione??) Dzięki wszystkim za odpowiedź i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovana5
Witam, mam termin na 29 stycznia to jest środa na 13.00 w Ostravie-czy ktoś tz ma taki termin. Czy któraś z was robiła u Dr Polaka plastykę brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie troche wstecz. tam dziewczyna opisuje cale perypetie w zwiazku z plastyka brzucha u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovana5
no właśnie szukałam ale cięgle przewija sie temat powiększania biustu a o plastyce brzucha nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×