Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Ja tez sie wybieram na powiekszenie piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz juz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u polaka terminy mozesz dostac na pojutrze, bo nie ma chetnych na operacje u niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę w poniedziałek na konsultacji to zobaczę jak u niego z terminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz w poniedzialek to ci zaproponuje juz na wtorek /srode bo nie ma pacjentek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy ...dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na 30.11 termin no to nie z dnia na dzien,a dal mi go tydz.temu wiec ? ma czy nie ma,moze znasz odp na to dlaczego tak dlugo musze czekac,boze kobety ogarnijcie sie i zastanowcie sie zanim cos napiszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tydzień temu zaproponował 18.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzien temu ustalilam termin na połowę grudnia I zapewniam, że nie kazdy dzien, który mi pasował, pasował również Doktorowi. Więc chyba nie jest aż tak dobrze z terminami. A do których klinik jedziecie na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te, które pisza, że doctor pacjentek nie ma są pewnie dziewczynami, które chciałyby tymi pacjentkami być, a niestety je nie stać ;-). Bo po co zaglądają tutaj na forum. Oj nieładnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację nie każdego stać na taki zabieg , a później piszą bzdury , zresztą sama się o tym przekonam Ja dzisiaj będę u doktora to dam znać kiedy i w której klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Raciborzu 30.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbik
Hej dziewczyny. Ja ten temat przeglądałam od dobrych kilku lat. No niestety ciężko było nazbierać pieniążki na nowe cyce. Zawsze było coś ważniejszego. Mam termin u doktora Polaka na 15.11 od paru nocy już nie śpię bo tak się boje (w życiu nikt mnie jeszcze nie kroił). Ale raz się w życiu żyje i nie mogę się już doczekać. Jak chcecie to mogę po piątku opowiedzieć jak było i czy warto. A co do opinii, to uważam że każdy ma prawo wyrazić swoją czy dobrą czy złą. Jak byłam na konsultacji to w poczekalni spotkałam 2 dziewczyny już po. Obie były zadowolone, a efekt dla mnie bardzo apetyczny :-). W łazience pooglądałam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badsiw
Hej Więc byłam dzisiaj na konsultacji i mam na 25.11 Lekarz przemiły , wszystko objaśnił. Wcześniej byłam na konsultacji też u dr Furmanka , tylko on ma dalekie terminy a mi zależy na czasie. Kurcze jedno mnie tylko martwi Dr furmanek powiedział że przy mojej budowie ( 55 kg , 172 miska A ) wkładki 330 to góra i anatomiczne, a doktor Libor zupełnie odwrotnie ,że lepsze okrągłe i aż 425 będą super. Chcę mieć duże ..ale dlaczego między lekarzami aż takie są rozbieżności...nie wiem co o tym myśleć...co o tym sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badsiw
Powiedz mi wpłacałaś już zaliczkę na zabieg tego 30.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbik nie jestem 100% pewna ale chyba czytalam kiedys gdzies ze implanty okragle stosuje sie czesciej u kobiet z malym biustem wyjsciowym. Ja mam A i bede miala okragle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz wyzej byla do badsiw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ze anatomiczne stosuje sie z plaska klatka i daje sie pod miesien, chyba , ze chcesz miec dwie pilki przylepione do klaty to wtedy bierz tak jak powiedzial polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho! Kolejny ekspert na forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chce miec wlasnie dwie pileczki, i ide do Polaka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badsiw
Mi doktor powiedział, że okrągłe lepiej wyglądają jak jest mały biust bo wtedy ładnie sie to wypełni , natomiast anatomy jak są opadnięte to wtedy by je podnieść ( moje są małe ale stojące choć jestem już po porodzie dosyć dawno ) . Stawiam bardziej na naturalne , no ale mnie przekonywał że nie będą wyglądały na sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badsiw
Powiedzcie mi jak wpłacałyście zaliczkę ??? Myślałam , że przelewem to normalne ??/ Pan Doktor uznaje tylko gotówką i znowu będę musiała tam jechać osobiscie ???Też wpłacałyście gotówką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Implanty okrągłe czy anatomiczne Okrągłe implanty piersiowe są traktowane jako nienaturalne, nie jest to jednak całkiem prawdziwy pogląd bo w pozycji pionowej przybierają bardziej anatomiczny kształt szczególnie gdy są wypełnione dostatecznie elastycznym silikonem. Ogólnie przyjmuje się, że okrągłe implanty są wskazane do poprawy kształtu i uzupełnienia objętości piersi niezdeformowanych. Implanty anatomiczne są bardzo przydatne przy korekcjach piersi obwisłych oraz w przypadkach pewnych deformacji klatki piersiowej i gruczołu piersiowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam przelew na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem dlaczego mi dzisiaj zadzwonił że wpłaty to tylko gotówką skoro Ty robiłaś przelewem ? A kiedy puszczałaś przelew o ile to nie tajemnica ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO badsiw: JAKIE TERMINY SA U DR. FURMANKA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam przelew w czwartek. Ale ja z Irlandii wiec nie bylo innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i moze zalezy od tego gdzie robisz. Bo klinika w Raciborzu to chyba nie jest doktora prywatna klinika? Moze tam zasady ustala ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę w Ostravie. A Ty kiedy masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17go grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×