Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia8822222

wybaczyć?uderzył mnie

Polecane posty

Gość sylwia8822222

przeczytał esemesa w mojej komórce(ja jego tez czytam mamy taka umowe)w której ktoś dziekował mi za zajebistą noc...i cały czas czuje zapach mojego ciała i ciepło mojego języka":OSms był oczywiście pomyłką...dalej był drugi w której autor wiadomośći przeprasza za pomyłke ale tego drugiego mój acet juz nie doczytał..wpadł w szał..wyzwał mnie od szmaty uderzył cztery razy w twarz bardzo mocno..potem przepraszal jak przeczytał tamta wiadomość.. nigdy wczesniej mnie nie uderzył nie wiem czy mu wybaczyć to wkońcu była taka sytuacja.emocje...bo ten sms był bardzo pikentny tez wyszłabym z siebie gdybym przeczytała cos takiego u niego na kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw go i to szybko
nic nie usprawiedliwia przemocy , NIC !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff.
4 razy bardzo mocno uderzył w twarz... :O nie wybaczyłabym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak but
Nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzi na to że jest
bardzo porywczy i w ciężkich chwilach nie panuje nad sobą. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssss.....
do tego że się wkurzył po przeczytaniu sms jest zrozumiałe i można by mu wybaczyc, ale w życiu bym nie wybaczyła bicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8822222
ręką otwartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokazał na co go stać
miałaś okazję to ujrzeć jaki jest naprawdę to była mała próbka tego co potrafi, on tak reaguje , nieważne, że sms był. zostaw go czym prędzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie mój eks pierwszy raz
uderzył niedługo po ślubie, wybaczyłam ale potem już mnie nawalał częściej, jak tylko o cos wpadal w zlość oczywiście miał zawsze jakis "powód" i wytlumaczenie, ze go wk..wiłam. uwolniłam się od niego, ale zabral mi sporo życia. Uciekaj od niego poki nic poważnego(slub, dziecko, itp) cie z nim nie łączy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
zrobil zle- ok .To jest oczywiste. Ale postawcie sie na jego miejscu. Czy wy po przeczytaniu takiego smsa do waszego faceta nie zareagowałybyscie podobnie? Sadze ze tak. Skoro domagamy sie równouprawnienia - wiec niech to idzie w obie strony. A tutaj mamy klasyczny przykład- ze jak facet uerzyl to cham, ostatni prostak itd, a jakby uderzyla kobieta - to kazda ją tłumaczy ze dzialała w emocji, pod wpływem impulsu, nie wiedziala co robi... Tyle ze facet dzialal z tych samych pobudek i prawdopodobnie gdyby nie ten sms to nigdy nie podniósl by reki na autorke. Sama pisze ze sie opamiętał i ja przepraszal...To chyba jednak o czyms swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miała prawo sie zdenerwowac
ale nie bić! ale nie ma tego złego...pokazal twarz, jak potrafi zareagowac w kryzysowych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
a jak długo jestecie razem....? mój ex zaczął uzywac przemocu dopiero po roku chodzenia... na poczatku był potulny jak baranek... a to taki cham :( za każdym razem przepraszal itp... ale zdarzało sie to coraz cześciej... moim zdaniem nie ma usprawiedliwoenia na przemoc!! skończ z nim jak najszybciej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8822222
my włąsnie tylko miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy siak nie podejmuj
autorko decyzji pod wpływem emocji tylko ochłoń i spokojnie sie zastanów bo emocje są najgorszym doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
miesiąc!! dziewczyno!! nie zdąrzyłaś się nawet do niego przywiązać, tym lepiej... mniej będzie bolało rozstanie! A poza tym jak facet po miesiacu znajomości uderzył Cie w twarz... to pomyśl co będzie po roku!! UCIEKAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupio go tłumaczycie
nie miał prawa jej uderzyć , nwet jakby ten sms nie był pomyłką. zrozumcie to, bo skonczycie jako worki treningowe. jesli jestes z nim dopiero miesiąc, a on traktuje Cie jak swoją własnossc, jak psa to nad czym tak sie zastanawiasz? To jest chory emocjonoalnie niezrownowazony facet, potem będzie tylko gorzej z nim. A tobie będzie coraz trudniej go zostawić. A to ze przepraszal no to chyba nic wielkiego, nie mial innego wyjscia. Poza tym, chyba ludzi na ulicy nie bije tak od razu jak sie na kogos wkurzy, aciebie może? Przeciez to sie kwalifikuje pod kodeks karny. Dziewczyno zrozum i zostaw go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikola
he? o przepraszam jesli znacie sie miesiac to jednak zmianiam zdanie- powinnas sie z nim rozstac Mysle ze nie bedzie za bardzo bolało. Myslalam ze jestes juz z nim dlugo i taka sytuacja była jakims ewenementem w waszym zwiazku, ale jesli znacie sie tak krótko... dziewczyno nie mecz sie z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8822222
ja 22 on 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuuuuuuuuuutno mi
przepraszam ale strasznie mnie to ubawilo...a dlaczego od razu nie skasowalas tych smsow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalala
bardzo dobrze napisane... facet testuje na ile może sobie pozwolić.... na poczatku są kwiatki oczywiście na przeprosimy... potem już nie... a potem chamstwo jest na codzień, bo przecież ile cham może udawa, że nie jest chamem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8822222
nie wiem...przyszły tego samego dnia co je odczytał..odbierałamw ttramwaju...po porostu nie zgasowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet ma 34 lata
i związał sie z toba 22-letnią dziewczyną...ciekawe czemu do tej pory sie jakoś nie ustatkował? czyżby tego powodem był jego porywczy charakter, ktory powodowal że jego związki sie rozpadały? znalazł wieć mlóda dziewczyne bo pewnie myślał, ze łatwiej bedzie cię ulożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bu
no mnie tez ostatnio facet uderzyl a teraz placze przeprasza i chce wrocic a ja...go dalej chyba kocham ;( olewam wszystko prace ,innych i nie zalezy mi na niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkfgsmbvuyhk
phi wielka mi rzecz, zdenerwowal sie i tyle.. staropolskie przyslowie mowi baby jak nie czasem trzasniesz to sie nie zamknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ja bym przeczytała takiego sms-a u mojego chłopaka, jesteśmy już ze soba 5 lat i myśle, że nigdy w życiu nie oderzyłabym go, napewno zaczełabym płakać i chciałabym się dowiedzieć o co chodzi. Nigdy w życiu nie oderzyłabym chłopaka, bo poprostu szkoda mi by go było:( Taki już mój charakter, że szkoda mi ludzi. Wczoraj zobaczyłam jak menel uderzył kobiete w pieści w twarz nie w policzek tylko na środku twarzy i ustałam jak wryta. Ale gdyby mnie mój chłopak uderzył nigdy bym nie wybaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwss
nie zartujcie nikt zrownowazony nie wpada w szal po takich wiadomosciach kazdy inteligentny czlowiek wkalkuluje zart, pomylke etc. poza tym rozpacz tez nie zawsze ma postac agresji to jest szczegolna reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×