Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBNMM

CZY FACECI MAJA WYRZUTY SUMIENIA JESLI ZDRADZA?CZY TO PERFIDNE CHAMY

Polecane posty

Gość BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBNMM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimberly**
zalezy czy kochajaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
widziałas kiedys faceta ktory kocha i bzyka inna? nie kocha to bzyka - czyli opcja nr 2 perfidny ciul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówka ze srem widziałas kiedys faceta ktory kocha i bzyka inna? nie kocha to bzyka - czyli opcja nr 2 perfidny ciul Zakompleksiona jestes i tyle...Zdrada jest praktycznie zawsze poczatkiem konca milosci ..Kiedy swiata nie widzimy poza swoja kobieta to watpliwe jest zebysmy szukali innych podniet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
oderdobe czytac nie potrafisz???? jak napisałam facet ktory kocha kobiete nie zdradza jej z inna, jak zdradza to znaczy z nie kocha, a jak nie kocha a z nia jest dla ( jakichs profitów a nie z miłości bo przeciez nie kocha!!!!) to zwykły perfidny ciul!!! boszzz ze tez wszystkim baranom trzeba tłumaczyc!czytac sie naucz! a zakompleksiony to ty jestes ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówka ze srem Twoja składnia,która się posługujesz jest na tyle subtelna i wysublimowana jak "parówka z serem" .......stąd problem z przetrawieniem tego plebejstwa dziewcze! Pracuj nad soba dziewczynko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
oberdobe uwazasz sie za odpowiednik społecznego kawioru? zejdz na ziemie prostacki baranie:) pracuj nad sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parówka ze srem oberdobe uwazasz sie za odpowiednik społecznego kawioru? zejdz na ziemie prostacki baranie pracuj nad sobą! Patrząc na Twoje wyplociny pełne jadu i zawiści utwierdzam się coraz bardziej w tym przekonaniu i choc naleze do skromnych ludzi musze to wyartykuować Jestes mało inteligentna;( Coż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
oderdobe hahaha:D:D:D a tobie sie wydaje ze jestes bystry ty cienka namiastko chlopca, dobrze ze chociaz skromny jestes bo cieć to na bank, znikaj nie ma cie ty psi zwisie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu już koleżanka pokazała swoje prawdziwe oblicze;) Nic tylko powinszować i współczuć zarazem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
oderdobe poszedł won powiedziałam:D oj jak ja was lubie pseudofaceciki siedzacy na babskich forach... zallllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówka ze srem
faceci nie czuja wyrzutów sumienia poniewaz nie posiadaja uczuc wyzszych, są jak zwierzątka ktorymi kieruje instynkt a przy kobietach trzyma ich popęd seksualny ktory niefortunnie nazywają miłością... faceci to swinie niemalze bez wyjatku więc nie ma co debatować nad tym co czują podczas czy po zdadzie bo nic nie czuja!!! chyba zostane lesbijką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradzana kola
faceci sa perfidni i zdradzaja bez wyrzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wyrzuty sumienia w o wiele mniej poważnych sytuacjach które nawet ciężko nazwać zdradą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać parówce rację, napisała dokładnie to samo orderobe co Ty, że jak się kocha to się nie zdradza, a zdradza się jak się nie kocha. Więc jednak nie przeczytałeś ze zrozumieniem.... to tak off topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghg
faceci nie czuja wyrzutów sumienia poniewaz nie posiadaja uczuc wyzszych, są jak zwierzątka ktorymi kieruje instynkt a przy kobietach trzyma ich popęd seksualny ktory niefortunnie nazywają miłością... tjaa ale kobiety to kohaja iz dradzaja.. pozatym nie mają odwagi sie przyznac do winy tylko zwalaja ja na zradzonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpatrzony
ghg zwaliść to można kloca do kibla.Naprawde,chyba zaczne gracw innej druzynie.Wstydze sie troche za braci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tjaa ale kobiety to kohaja iz dradzaja.. pozatym nie mają odwagi sie przyznac do winy tylko zwalaja ja na zradzonego..." Człowieku, kochają przez samo h? poza tym razem? Czyś Ty w szkołę kamieniami rzucał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×