Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co zrobić chyba nic

Nigdy nie zatańczę z moim facetem...

Polecane posty

Gość co zrobić chyba nic

Kocham go, on jest dobrym człowiekiem, czułym kochankiem, ale słoń mu nadepnął na oboje uszu :-O A ja bym chciała powalcować. I walcowałam, ale nigdy z nim, niestety.... Tak tylko marudzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić chyba nic
Ja bym chciała bardzo, ale on nie chce. A co do deptania, to ani po nogach, ani po ptokach (na szczęście) nikt mu nie deptał ;-) Ale dzięki za radę:-) Poproszę o taki prezent na urodziny, wspólny kurs, może się uda. Zaczęłam gadać, bo byłam u przyjaciółki na imieninach i jej facet przetańczył ze mną dwie piosenki i... troszeczkę, odrobinkę jej zazdrościlam. (Nie bylo żadnych flirtów ani nic, ale z nikim nie tańczyło mi się tak wspaniale jak z nim). żeby było śmieszniej, moja przyjaciółka tańczyć nie lubi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić chyba nic
Aha, bo nie zdążyłam... Zwodniczy Aniołku, skąd taki pseudonim? Bardzo mi się podoba :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labambababa
jak tak bardzo chcesz z nim powalcowac to czemu nie kupicie sobie tego walca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić chyba nic
Pain o chocolat, zazdroszczę:-) Mój raz się starał... i po rozmaitych katuszach wylądowałam na doniczkowej palmie (był sylwester, a on postanowił spróbować, czy da radę przetestować na mnie obroty). A kumple mają kobiety, które walcować nie potrzebują...? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zrobić chyba nic --->>> Eee sama nie wiem skąd :D Tak sobie wymyśliłam na szybcika :D ale fajnie, że Ci się podoba :) 🌼 Ale kurs tańca to bardzo dobry pomysł. Namawiaj go namawiaj. Nie zajmuje dużo czasu ( jakieś 2 godziny w tygodniu) ale naprawdę można nauczyć się ładnie tańczyć. Mi ze swoim chłopakiem też nie wychodziło ale po 3 miesiącach nauki naprawdę można zaszpanować na parkiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co zrobić chyba nic
Pomolestuję go jeszcze, a jak mi się uda, to natychmiast się pochwalę:-) Trzy miesiące... ech, pomarzyć.... Zeby choc raz się udało, będę baaardzo szczęśliwa. I jeszcze raz dzięki, Aniołku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może włączcie sobie jakąś fajną muzę w domu i spróbujcie potańczyć. Poćwiczcie obroty :). Możecie też pooglądać parę filmów. Polecam Dirty Dancing 2 - ogólnie bez fabuły ale kroki są dobrze pokazane :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksk
ales nie, jakby mu na ptoka nadepnal, to by bylo po ptokach :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×