Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość też wolna 35

mam 3 kolegów, każdy chciał ze mną być.....ale

Polecane posty

Gość też wolna 35

każdemu chodzilo o sex, nie ważne czy sex był czy nie, to maksymalnie po miesiącu zwyczajnie zapominali o mnie.... nie wiem co obecnie kieruje mężczyznami, ale można śmialo powiedzieć, że są zwyczajnymi świniami, które umawiają się i nie przyjezdzają, nie odpisuja na smsy nawet nie oddzwaniaja gdy obiecują olewają wszystkich Ci moi znajomi to ludzie ok 40, po przejściach, a jednak rozumi im nie przybylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannnne
ja tez chce zostac twoim kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wolna 35
no ok, to już do mnie napisałeś teraz napisz cos o sexie...albo w ten desen, potem poczaruj mnie a potem juz nic nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapusta
Wolna moze oni maja juz kogos tylko szukaja skoku w bok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannnne
a co ty potrafisz w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc facetow
ja mam takie same spostrzezenia jak autorka topiku... faceci (mam nadzieje,ze jednak nie wszyscy-) bardzo czesto postrzegaja nas jako obiekt pozadania...zasadniczo czesto idzie im tylko o sex... dlatego ja juz postanowilam,że bede sama... tak jest lepiej i spokojniej.... bo wlasciwie do czego nam mezczyzni? mnie nie jest potrzebny juz do niczego.... jestem samodzielna, mam swoje mieszkanie, prace , samochod, dziecko. nieudane malzenstwo za soba... generalnie nie chcemiec nic wspolnego z mezczyznami.... nic, a nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×