Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gancia22

dekoracja sali weselnej ??

Polecane posty

Gość gancia22

ile płacicie za dekoracje sali ?? co macie wliczone w cenę ??, i czy macie jakieś pomysły na dekoracje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłśłwpdde
:) sama robiłam dekorację sali-postawiłam na prostotę-mój słub był w maju 2008>> stoły ozdobione bukietami z bzu,pomiędzy nakryciami kwiaty kaliny (białe ogromne kule)http://babij.blox.pl/resource/Viburnum_opulus_Roseum_Sterile__Kalina_koralowa_.JPG oprócz tego miałam fioletowe i białe balony-podwieszone na środku sali w jednej kuli, i serwetki.Oprócz tego miałam jeszcze śłiczne białe wstążki które łączyły nasze krzesła:) i nasz portret narysowany przez uzdolnioną kolezankę :) za wszystko dałam 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sami zrobiliśmy dekoracje sali, przeglądaliśmy mase ofert, ale tak wyszło taniej i było przy tym mase dobrej zabawy :) wszystko zamówiliśmy w internetowym sklepie godan, dostarczyli nam zakupy kurierem do domu, nie drogo. Jakby ktoś chciał zdjęcia piszcie na PRV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti_85
Sale dekorowałam sama. Kupiłam balony, girlandy, kwiaty i inne ozdoby na multideco.pl. Zrobiłam z siostrą szkic sali i zabrałysmy sie za dekorowanie sali. Gości byli zachwycenii a najważniejsze ze my tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w sumie dekoracje mamy w cenie, ale ja chce sama kupic kwiaty, bo chce miec sale w tulipanach. sala w sobie ladna i nie potrzeba tam za wiele. bedzie ladny obrus, swieze kwiaty i jakies swieczki i to wszystko. zadnych balonow ani latajacyh tkanin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mvsbsDJV
Ja ma sale tak ekskluzywna że jej nie stroję. Mam jedynie na wszystkich krzesłach pokrowce białe z kokardą, do tego na stolach piękne bukiety w kolorze łosoś i biały . Na wszystkich stołach porozrzucane płatki impregnowane w tej samej kolorystyce, złote świeczniki i piękne serwetki. Za wszystko płaciłam 300 zł bo niestety strojenie nie wychodziło w cenę talerzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Wg mnie im mniej tym lepiej. Dużo sal jest tak ładnych że nie ma co ich szpecić jakimiś sztucznymi kwiatami czy materiałami na suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie maialm dekoratorki bo mialam dosyc ladna sale i oprocz kwiatow na stolach ktore wybralam sama - byly to pastelowe roże biale ecu i rozowe - nie mialam juz nic z dekoracji organizowanego (byl jeszcze czerwony dywan w prezencie od wlascicieli sali:) a teraz zmieniałabym tylko decyzje o dekoracji krzesel, ja mialam pokrowce ecru z kokardami z tylu - dosyc banalne, ale dobrze ze nie były z satyny bo to jest jakas masakra... teraz zakochałam sie w tego typu co sa tutaj http://inspirowanewesele.pl/dekoracja-krzeseł-weselnych/ pierwsze sześć zdjęć mnie powaliło, wiem ze to pewnie duzy wydatek aby w taki sposob udekorować krzesla ale to cudowna idea w ogóle na motyw przewodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka7721
My postawiliśmy na naturę, świeże kwiaty, duże kompozycje - wyglądało po prostu pieknie :) (z czystym sercem polecam http://weseleznatura.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×