Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jojojojjjooojjj

Najtańsze OC - gdzie??

Polecane posty

Gość jojojojjjooojjj

poradzi ktoś jakie jest najlepsze i najtańsze ubezpieczenie OC lub pakiet OC AC dla Corsy z 2003r z silnikiem 1000?? jest tyle różnych firm że się gubie a niezbyt się znam - pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My najtaniej znaleźliśmy w Benefii (jakos tak to sie pisze) bodajże ubezpieczenie, wszedzie dzownilismy i takie gowna co reklamuja axe i link4 miały duzo drozej :D ale chyba co samochod to inaczej wiec musisz podzwonic albo poskładac wnioski na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie ludzieeeeee
w mbanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie dowiesz się o PZU, link 4 , Liberty Direct -www.libertydirekt.pl . Ja płaciłam za OC na Fiata 126p el w Liberty Direct + 20% zniżka niecałe 650 zł na rok, w PZU bym zapłaciła niecały 1000zł, a w Link 4 - 680 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chce się wykupic najtańsze ubezpieczenie to najlepiej zadzwonić do firm brokerskich. Oni szukają z nas najtańszej oferty na rynku. Mój kolega tak kuił OC na Vectrę za 500 zl w Warszawie a więc połowe taniej niż standardowe oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy od konkretnego przypadku. Dla mnie najtańze okazało się Link 4 gzie płace 1800 zł za rok Dla porównaia comercial i PZU chciałay ode mnie 2600 za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek mróz -20C
A ja wam powiem tak żebyscie nie mieli problemów potem. Bo nie raz nie warto oszczędzać na OC. W wielu firmach OC nie jest na samochód tylko na kierowcę. Jeśli np ktoś z rodziny prowadził twój samochód i miał wypadek to nie ma żadnego OC. Musiał by byc dopisany do umowy OC, ale wtedy płaci się więcej. W PZU jest tak że OC jest na samochód, moge jechac ja może jechać ktoś inny, w razie wypadku zawsze jest OC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie link 4 dał mi zniżke na niżke i okazali się bezkonkurencyjni Inaczej mówiąc za 60% zniżki OC dostałem 60% na AC NW i asistance. Wyszło 1800 , prawie 1000 mniej niż jakiegokolwiek innego ubezpieczyciela A co do brokerów to oni nic nie biora, im płaca firmy ubezpieczeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadek mróz -20C
Wiem że ludzie mają nieraz przez to problemy. Jak wiesz że tylko ty jeździsz samochodem to wszystko ok, ale jak masz np syna czy córke który.a ma prawojazdy i pożycza samochód od ciebie to się dobrze napier zorientuj w warunkach umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolololollalala
ja za corse 1994 1,2 place 250 zl;p w hdi tylko ze mam znizki;p pomysl czy masz kogos kto ma duzy% znizek i wes na wspolwlsciciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjooojjj
no właśnie mąż ma zniżki bo go rodzice dali we współwłaściciela i ma juz 5,5 rokui powyżej 25 lat więc 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://rankomat.pl, bo jest poradnik, jak się dobrze ubezpieczyć, dobrze zbilansowany ranking TU, kalkulator, a umowę w razie czego rozwiążesz do 30 dni, jeżeli coś się nie spodoba. Jak brałem pierwszy samochód to właśnie studiowałem ich portal i tak już zostało do tej pory. Ubezpieczenie komunikacyjne to chyba ich najważniejsza specjalizacja, więc tutaj cenowo rewelacja. Można zaoszczędzić faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoro

w hestii są spoko ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×