Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie-zakochana

Co powiedzieć facetowi, z którym nie chce sie spotykać

Polecane posty

Gość nie-zakochana

żeby go nie urazic, po prostu nie styka coś między nami, to poczatek, on jest mocno nakrecony, konkretnie ale musze mu napisac cos bo juz mnie to wszystko przytlacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
a dlaczego nie chcesz z nim się spotykac? i skad wiesz, ze on jest nakręcony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
On sie zakochal, a ja nie. Na początku myślałam, że może może .. ale po spotkaniu wiem, że się w to nie chcę angażować, on wręcz przeciwnie- zachowuje sie jak zahipnotyzowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
a spałaś z nim juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
nie, więc może jakaś rada? :) nie chce go lkrzywdzic, bo to fajny chłopak jest, po prostu ja nie wchodzę w zwiazki po to żeby tylko z kimś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
A on duzo starszy od ciebie? moze statkowac sie juz chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
młodszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loretta larisa
powiedz mu to co czujesz, jak jest mądry to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
wiem ale ciezko mi sie zabrac za to, bo widze jak go wzielo, ze tak powiem .. nie lubi krzywdzic lludzi, no i siebie oszukiwac tezz nie i problem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-zakochana
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj taktykę taką
dłub przy nim w zębach albo nosie, mów głośno i cały czas paplaj, wyglądaj okropnie, nie myj się tego dnia.... albo normalnie z nim pogadaj, jak kobieta z mężczyzną, ze jednak wiek jest dla Ciebie przeszkodą, myslałaś, że nie ale na dłuższą metę bedzie Cię to krępować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziuuuu
ale masz problemy, powiedz mu że wrócł do ciebie dawny chłopak - szkolna miłość i juz tylko z nim chcesz być i cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vink
Ja kiedys po pierwszej randce powiedzialam facetowi, ze nic z tego. Nie zdawalam sobie z tego sprawy, ale facet mial niezle narabane w glowie. Sledzil mnie, wysylal sms i emale z pogrozkami. Skonczylo sie na tym, ze jesli podejdzie do mnie na odlegosc blizsza niz 10 metrow zamkna go za kratkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trela morela
Powiedz mu, że jest ci przykro, ale lepiej teraz niż później, ze jest miłym człowiekiem itp, ale nie ma tego czegoś, a nie chcesz go krzywdzić... mnie raczej rzucali faceci albo się samo rozmywało, ale chyba raz to ja musiałam podjąć decyzję i właśnie tak powiedziałam... powiedz mu parę miłych słów, żeby chłopak nie myślał, że to jego wina i że coś z nim nie tak, ale równocześnie daj mu do zrozumienia, że z twojej strony nic więcej oprócz sympatii nie ma i raczej nie będzie i na pewno pozna jakąś miłą dziewczynę.... Powodzenia... bo wiem, że takie sprawy sa trudne, zwłaszcza kiedy tak jak Ty, ma się trochę empatii:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
popracuj nad swoja dojrzałością i asertywnością ... zobaczysz, że nic się nie stanie, gdy zwyczajnie powiesz mu to, co czujesz, czyli że nie zaiskrzyło i wiesz, że już nie zaiskrzy.. potraktuj go poważnie, a nie wciskaj mu bajek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryk
powiedz mu, że masz opryszczkę na ustach i na waginie. dodaj, że myjesz się raz w miesiącu i lubisz grubych łysych facetów przed 50-tką : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×