Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bon appettite

Kim wg was jest szara myszka ? Jak mozecie taka dziewczyne opisac ?

Polecane posty

Gość bon appettite

Wiele razy na tym forum slyszalem ze faceci zle szukaja ze ogladaja sie tylko za pustymi wypacykowanymi lachonami a nie zwracaja uwagi na szare myszki. Wiem ze to forum dla kobiet i tylko takie sie tu wypowiadaja:-p Ale czasami odnosze wrazenie ze dla nich szara myszka to dziewczyna z nadwaga i maja zal ze faceci za nimi sie nie ogladaja. A tak nie jest przeciez. Dziewczyna z nawaga to nie szara mysz a kaszalot:-o Wiec kim wg was jest szara myszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mysz to szara mysz
a kto powiedzial ze szara mysz musi byc szczupla ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymyszochron
Szara mysz, to osoba ubierajaca sie skromnie, niewyzywajaco, niemalujaca sie, a jak juz to bardzo delikatnie, cicha, nie starajaca sie byc ciagle w centrum zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluuuu2085
nie wiem... jeżeli to forum szarych myszek to sie opisze : 170m 100-63-105 włosy na boba coś w okolicy miedzianego introwertyczka czasem nieśmiala - poza miejscem pracy - tam jestem odważna bo znam swoją wartość przeważnie jeansy +bluzki , marynarki, duże kolczyki albo korale taka niby sportowa elegancja nie lubie szarości lubi sie wyrózniać ubiorem w tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci własnie takich kobiet wydaje mi sie ze nie lubia chca te odwazne , ciagle w centrum uwagi a na te szare myszki zero uwagi ale jak by sie postarali to by moze ta szara myszke odmienili.Odkryli ja:P:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluuuu2085
wiec myśle, ze już nie jestem szarą myszką - ale kiedyś za nic na świecie nie ubralabym sie w coś co mogłoby zwrócić na mnie uwagę innych - myśle, ze to cecha szarych myszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara mysz to stan umysłu
stan umysłu, z którego wynika taki czy inny strój czy makijaż. Szara mysz boi się przesadzić z alkoholem, nigdy nie dopuściła do siebie myśli, że np. może pocałować inną dziewczynę, jest zamknięta w sobie, na parkiecie nigdy nie zamknęła oczu i nie tańczyła, jak gdyby nikt nie patrzył. Generalnie to bardzo strachliwa osoba, która jednak potrafi być najbardziej oddaną przyjaciółką, żoną, pracownikiem. Tylko czy taka osoba nie czuje czasem, że życie jej ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santiago Peira de la Oliveira
poka fote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×