Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vliender

Wlasnie sie rozstalam...jest mi smutno

Polecane posty

Gość Vliender

Zaraz po nowym roku rozstalam sie z mezczyzna mojego zycia:( jest mi smutno. Powod moze jest dziwny ale on zadecydowal o rozstaniu. Mam 25 lat on jest ode mnie o 7 lat starszy. Bylismy w zwiazku prawie 3 lata. Ja jestem osoba ambitna i na chwile obecna chce sie skoncentrowac na swojej karierze, chce dojsc do czegos i mam pewne okreslone cele. W tym momencie u mnie w zyciu nie mam miejsca na dzieci. Mimo, ze kocham dzieci i w przyszlosci chce miec swoje, ale nie teraz, moze za kilka lat. Moj partner (a w zasadzie juz byly :(nie moze tego zaakceptowac. On chce miec rodzine juz teraz, On juz teraz chce miec dzieci. W te swieta mial mi sie oswiadczyc. Odrzucilam jego oswiadczyny ale nie dlatego, ze go nie kocham, bo swiata poza nim nie widze, ale w tym momencie czuje, ze na malzenstwo jest dla mnie za wczesnie. Nie moge sobie wyobrazic, abym mogla miec w tym wieku dzieci. Moja przyjaciolka stwierdzila, ze wiekszosc kobiet dazy do tego typu stabilizacjii jaka chce moj byly partner i daloby sie posiekac za takie podejscie ich facetow do zycia. Ja kocham mojego partnera ponad zycie. Chce miec z nim dzieci, chce miec z nim rodzine w przyszlosci ale nie teraz. Rozeszlismy sie wlasnie przez to, ze on juz teraz chce przewijac pieluchy i za dwa moze 3 lata biegac z naszym synem grac w pilke nozna (tak to sobie zaplanowal:). Mielismy naprawde udany zwiazek. Chce go odzyskac, chce z nim byc do konca zycia. Jak mam o niego walczyc? doradzcie cos kobietki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyryryryk
zgódź się na tego bobasa.. ; ) nie będziesz żałowała! wyobrażasz sobie.. będziesz miała 50lat, a Twoje dziecko 25 :D masz wspaniałego faceta.. pomyśl o nim - on ma już 27lat! może nie doczekać bycia dziadkiem.. ;/ nie bądź egoistką : ) im jest się starszym i zachodzi się w ciążę w późniejszym wieku tym większe komplikacje przy porodzie. nie ma na co czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×