Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri83

praca wakacyjna w Hiszpanii

Polecane posty

Gość suri83

Chciałabym pojechać w okresie wakacyjnym do pracy do Hiszpanii, szczególnie interesowałoby mnie południowe wybrzeże. Czy ktoś z was ma takie doświadczenie? Polecacie jakieś biura pracy? Firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanna_84
Tez wlasnie planuje wyjazd, niestety w hiszpani z tego co slyszalam ciezko z praca jak wszedzie:/ bylam tam kiedys na kursie jezykowym i z doswiadczenia wiem ze jezeli jest sie na miejscu i popytasz w jakis barach itd to szybciej znajdziesz prace niz przez jaka kolwiek firme. Malo jest teraz wiarygodnych firm posredniczacych w pracy, wszyscy tylko ciagna kase od niewinnych klientow, zdarzaja sie oszustwa. Ja planuje zaoszczedzic troszke, zabukowac tani lot, pojechac na tydzien i sie rozejrzec. Kolezanka tak kiedys zrobila i wrocila po 4miesciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanka była w tamtym roku w Hiszpanii i pracowała jako kelnerka.Wróciła bardzo zadowolona i z tego co z nią rozmawiałam to w tym roku też planuje tam wyjazd z tym, że na ten rok zamówiła sobie dowód z offshoreidcardscom bo podobno okropnie kradną i trzeba mieć oczy dookoła głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×