Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Makowa Panienka111

Jak zrobic z niego swietnego kochanka?

Polecane posty

Gość Makowa Panienka111

Poznalam super faceta. Jest inteligentny, ale niezbyt przystojny, mozna powiedziec, ze to brzydal Ale dla mnie to super facet i ogromnie mnie pociaga, wlasnie dlatego, ze dla mnie inteligencja jest oznaka meskosci... Ale jest problem. On...jest kiepskim kochankiem. Do tej pory wrecz stronil od seksu, bo mial potworne kompeksy, poza tym jego poprzednia partnerka dawala mu odczuc, ze nie jest "dosc dobry" Chcialabym z nim byc, ale jego nieporadnosc mnie irytuje. Z drugiej strony nie chce go zrazic, uwazam, ze powinnam byc cierpliwa w tej sytuacji...Ja potrzebuje w lozku raczej ogiera.. Pytanie: czy cos jeszcze z niego bedzie? Moze znacie jakies ksiazki na ten temat, jak w facecie takiego "ogiera" obudzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa Panienka111
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love me tender...
powiem ci tak:CICHA WODA BRZEGI RWIE niech sie przy tobie rozluźni to zobaczysz co ci pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa Panienka111
:) no, cieszylabym sie bardzo ;) Ale co ja moglabym zrobic, zeby bylo ciekawiej? Dodam jeszcze, ze on jest troche taki pruderyjny ;) i boje sie zrobic za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batem go batem
xxxxxx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa Panienka111
:P:P:P no super pomysl :D pewnie go to osmieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasłoń mu oczy, mniej się zawstydzi:)a potem zrób co tylko ci przyjdzie do głowy:) a wczesniej lampka wina i masaż z olejkiem rozgrzewającym- obudzi zwierzaka w każdym:) Pamiętam jak na samym początku facet walczył z moją nieśmiałością(skutecznie:) - wypisywaliśmy różne szalone i gorące pomysły na karteczkach, wrzuciliśmy do pudełeczka i co wieczór coś tam losowaliśmi. Umowa była taka że choćby nie wiem co musimy to zrobić. Nigdy w życiu tak często się nie czerwieniłam... Ale ze śmiechem i trzesącymi się rękami dawałam radę:)eh, aż się rozmarzyłam na samo wspomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiatiatia
znawczyni sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvcx
zuc go i znajdz sobie prawdziwego faceta a nie jakiegos inteligentnego ciapec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrobina alkoholu powinna go
rozluźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest z kims dobrze to potem się inne do niej porównuje i mogą wypadac blado.Może autorka tez porównuje do poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makowa Panienka111
Hmmm, no w sumie to porownuje,a porownanie mam dobre. Moj poprzedni facet byl swietny technicznie i prawde powiedziawszy brakuje mi jego temperamentu. Jejku, dlaczego nie mozna miec wszystkiego... Ten moj nowy, jak rozmawialismy sobie tak szczerze, to powiedzial ze czasem 2 tygodnie nie odczuwa zadnych potrzeb :o A ja to 2 dni mam problem przetrzymac :o I nie wiem czy sie go da jakos "odblokowac" czy on juz po prostu tak ma i kropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×