Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dennis 26

z iloma laskami spali wasi mężowie???

Polecane posty

Gość burak pastewny
prawiczek....nie nudzi ci sie.....ty w kazdym poscie wkolko to samo!!!!a jak ty sprawdzisz ze ta twoja milosc miala duzo facetow albo malo????.....bo ci powie,uwierzysz na slowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam że niczego nie załuje on równiez ( we\iem bo rozmawialismy kiedys o tym ) lepiej sie wyszalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś niema z kim poszleć bo jest nieśmiały i nie trafa mu się okazja a z pierwszą lepszą nie umie zrobić tego pierwszego razu i ma 26 lat!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż był moim drugim
ja jego pierwszą razem 6 lat, po ślubie prawie 2 mamy po 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo to ten
ktos znaczy ty jest dupą wołową niegodną nazwy faceta :P chlop ktory nie potrafi przeruchac baby bez ceregieli sorry ale to sie w pale nie miesci mimo ze nie cierpie takich gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsafsafsa
ja ok 30 maz ok 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
Zona była moją pierwszą, ona miała przede mną trzech. nie jestem zazdrosny chociaż jak sobie czasami pomyślę to huj mnie strzela. czasami żałuję że sobie nie pobzykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHL w jeden dzień dochodzi
mój mąż był prawiczkiem gdy się poznaliśmy...ja dziewicą...pierwsze wsoje razy zrobiliśmy ze sobą....tez nie wyobrazam sobie zeby mógł mieć kogoś przede mną...taka dziwna jestem ale ciagle bym myslała ze dotykał inną kobietę...ze miał z nią orgazm...o nie nie to nie dla mnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niekażdy jest taki nieuczuciowy i twardy ze rucha beż oporów a pozatym niemam powodzenia u lasek a burdel jakoś narazie mnie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obawiam czy poprostu nie będę załował że własnie nie zostawiłem tego dla kobiety która znaczyła by coś więcej niż tylko laska do przelecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DHL w jeden dzień dochodzi
prawiczek :)...i wiesz co? fajnie że jeszcze istnieją prawiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
No właśnie, ja też tak myślałe. Nie chciałem się angażować nie mając pewności, ale jak zdobyć pewność nie angażując się? Nie umiałem podejść do sexu na zimno. Nie chciałem zaliczyć panienki i już. Nie umiałbym jej wtedy zostawić. A być z kimś przypadkowym nie chciałem za nic w świecie. Teraz po 9 latach z moją żoną, uważam że zrobiłem jednak dobrze, bo kocham ją i jest naprawdę fajną kobitką, ale faktem jest że czasami myślę o tym jak to by było z inną (nie teraz bo zdradę wykluczam, kiedyś, przed nią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
No i jest jeszcze zazdrość o byłych facetów. Teraz już mnie to niespecjalnie bierze ale tak 8-7 lat temu miałem jakieś swoje "mózgowe" jazdy. Nie robiłem jej wymówek, czy awantur, co to to nie, ale co się wewnętrznie czasami potorturowałem to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZoŁzA25
7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
Prawiczku, chyba lepiej... Ale z drugiej strony gdybym zaczął szaleć i traktować dziwewczyny instrumentalnie, to może i ją bym tak potraktował? Może nie umiałbym się zakochać tak naprawdę? Bo powiem ci że zakochałem się na zabój, i były to najlepsze chwile w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heel
dzięki prawiczku. kończę bo czas do domku, do żonki właśnie (siedzę w necie w pracy rzecz jasna :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba małe mam szanse żeby spotkać dziewczynę bez przeszłości a do tego z moim szczęściem to cud by był !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ale jak nie widaćma choryzoncie nic od 4 lat to wiesz traci się nadzieję a teraz jak się naczytałem tu opini kobiet że wolą doswiadczonych i dwie ostatno które prubowałem zbajerować to sam już niewiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty byś poszedł ale co z tego przecież od jednego razu nie zdobę zobacze jak to jest i co dalej nic to lipa troche tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
Ej chłopaki nie załamujcie sie! Na pewno spotkacie jeszcze fajne dziewczyny więc może te dziwki sobie darujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamon*
moj maz mial przede mna 2 kobiety ja bylam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam oporów w poderwaniu jakiejś laski tylko że albo na początku dostaję kosza albo po paru spotkaniach i zawsze kończy się tak samo niewiem może to dlatego że niemam odwagi pchać do nich rąk tak jak robi to większość facetów i przez to wychodze na dziwaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj spal z 7. ja jestem 8. szkoda ze nie 7 - taka szczesliwa liczba ;) ale nie mam z tym problemow. ja mialam 5 przed nim wiec obydwoje mamy swoja przeszlosc. tylko mu czasami w zartach mowie ze ja jeszcze mam 2 do nadrobienia ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka22222
oj prawiczek jak bedzie nie dziewicą a fajną dziewczyną co wcześniej tylko z jednym w związku była to co nie weźmiesz takiej? jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×