Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robm

masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość sprinter długodystansowiec
heh....sprinterka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się będe szczypać:)trzeba sobie jakoś radzić:D,i od razu życie weselsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprinter długodystansowiec
szybka i konkretna :D a może by tak...powtórzyć zawody? :P chyba, że nie bardzo masz warunki w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tak ,lubię ostrą jazde ,i kalori mniej:D,ale widzę że Ty też masz sportowe psełdo,czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeej, no nie wierzę :D to musi być niezły widok. zwłaszcza, że to chyba cokolwiek sprzyja...ładnej pracy udami. Mniam! Ale nie wiem, czy ekologicznie....wiesz, ile dodatkowego CO_2 emitujesz przy takim wysiłku? :D...choć będzie Ci to wybaczone ;) A ja to ta trochę....dla zmyłki :P zdecydowanie wolę per pedes niż na 2 kółkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt widok to by był troszkę śmieszny,,,i dziwaczny,,:D no nic miło było ale czas do domku ,pa na kafe,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc może jeszcze się spotkamy,,,,,,kiedyś ,gdzieś ,,,,,,,,:)a teraz już wskakuje na mojego rumaka i do domu ,teraz na prawdę pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat ma rowerka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mój rumak pędzi z prędkością światła,,:)wiek dobry tylko za leży na co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rumaka zdecydowanie lepiej zarzucić coś obcisłego ,chociaż by ze względu na wygodę:) a na poważnie to raczej samochodem dojeżdżam samochodem a mój rumak jeszcze odpoczywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się ukryć :)......a zwłaszcza: nie da się wtedy ukryć ponętnych kształtów :D Ccociaż, ja słusznie zauważyła koleżanka Gosia: w obcisłych spodenkach trudniejszy dostęp :P A tak na poważnie: ja też. Bo śnieg z deszczem mało zachęca do dosiadania czegokolwiek, co ma 2 koła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że koleżance Gosi raczej o co innego chodziło :)tylko ja z początku tej aluzji nie zrozumiałam:D.a pogoda fakt -do bani ,niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak radzę sobie ,:)miałam taką chcicę że już musiałam,,,:) pocichutku ,pomalutku do toalety i.............ulżyło na chwilę:D,pewnie nikt nie widział ,,,gorzej jak słyszał,,,,,,,,kurczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pray
szkoda, ze nie moglam ci odpisac gosiu... chetnie dalabym innej dziewczynie zajac sie moja muszelka... na sam mysl robie wilgotna znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pray
szkoda, ze nie moglam ci odpisac gosiu... chetnie dalabym innej dziewczynie zajac sie moja muszelka... na sam mysl robie wilgotna znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsddf
hehe:) widze ze nie tylko ja mam takie podejscie do pracy dzisiaj:) najchetniej to wskoczyl bym do lozka z jakas mila osobka plci zenskiej;) a tak to poki co pozostalo mi delikatne pieszczoty pod biurkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miło wiedzieć
, ze nie jestem sama, tez sie relaksuje w pracy, przewaznie toaleta ale zdarzyło mi sie i za biurkiem:), dobija jak ktos wejdzie ale sama swiadomosc,ze moze ,jest podniecajaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×