Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katharinka

ślub i wesele - 25.07.2009 - kto jeszcze?

Polecane posty

Witajcie Babeczki Kochane :) Amelllko - u mnie w mieście nauki są prowadzone przez księdza, a tematy świeckie, typu cykle owulacji i porady małżeńskie prowadzi ginekolog i psycholog (każdy po jednym spotkaniu). Jak czytam tu na forum to dostaję zawału, bo tu pisa coś o tym, że musieli odrabiac pracę domową w postaci wykresu cyklu.... :/ . A nauki są prowadzone różnie, więc może najpierw się rozeznaj bo niekoniecznie musisz je brać u siebie w parafii i wybierz to, co będzie Wam odpowiadało. Ja nie biore u siebie jak juz pisałam i u nas faktycznie to są trzy spotkania po godzinie. I prowdzi je z nami tylko ksiądz. A! I Amellko - zacznij sie już rozgladać, bo nam na przykład kazali w katedrze zgłosić się 3 miesiące przed ślubem z już zaliczonymi naukami. A! Fryzury!!!! mam nadzieje, że sie pochwalicie? :) Chętnie zobaczę :) Ja jeszcze nie mam umówionego próbnego czesania ale u mnie raczej nie powinno być kłopotu. Chyba, że Pani do której chodze zaplanuje na 25 lipca urlop!!!!!! Już prosiłam, żeby tego nie robiła :) A makijaż? Same robicie? Ja wole zdać się na fachowca i chodzi mi chyba tutaj najbardziej o trwałośc makijazu. Nie umiem zrobic tak, żeby mi nie \"spłynął\" przez tyle godzin ;) Katharinko, ja tez nie kupuje bielizny w salonie. Myslę, że Amellka ma rację z tymi cenami \"ślubnymi\". Ja wiem tylko tyle, że ma być wygodna i że stanik musi miec silikonowe ramiączka :) (bez ramiączek chyba nie dam rady...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terientina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Witam:) Co do makijażu to ja również planuje fachową pomoc....nie wyobrażam sobie w takim dniu opanować nerwy i zrobić piękny makijaż....wola ze spokojem oddac sie mojej kosmetyczce:) Poleczko zmotywowałaś mnie w przyszłym tygodniu wybierzemy sie do księdza i sie wszystkiego dowiemy co i jak z tymi naukami:) A co do fryzur..... Do mojej sukni...przypominam:P http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=90.donaire Planuje raczej skronmą fryzure.... Propozycja 1: coś w tym guście http://forum.we-dwoje.pl/files/825641_168.jpg Propozycja 2: (ale nie wiem czy loki pauja do falban....:/ http://www.stylistka.pl/katalog-fryzur/326/ Propozycja 3: http://public.fotki.com/suknie/sukuosenos/ucesy185thumb.html Propozycja 4: http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura71557.htm Tylko ja jestem brunetką....o długich kręconych (lekko) włosach:) Czekam na wasze rady....i wasze propozycje fryzur:P mam nadzieje, ze linki bedą chodzić....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellko Kochana - naprawdę myślę, że to naprawdę dobry moment na wizytę u księdza :) Myślę, że nie będziesz żałować. Napisz czego się dowiedzialas. Jesli chodzi o fryzurki to wszystkie ładne, ale jesli chodzi o dobranie do Twojej sukni, to pierwsza i ostatnia, z tym, że dla mnie pierwsza jest numerem 1. Nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się, że strojniejsze fryzury, tudzież loki pasuja do prostszych i skromniejszych sikien, natomiast przy tak strojnej jak Twoja, fryzura powinna być elegancka i prosta, tak jak ten kok nr 1. Wiesz - żeby nie było wszystkiego "za dużo" i żeby jedno nie przyćmiło drugiego, tylko ładnie "grało" :) Wtedy i kolczyki bedą się prezentowac ślicznie. Ale to tylko moja rada Amellko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! A co tu taka cisza? Jestem zdruzgotana naukami przedmałżeńskimi....wg księdza to "WIELKI PAN MĄŻ" ma leżeć i pachnieć (bo to przecież LEW - król dżungli) a my marne kobietki musimy go dopieszczać i wyręczać we wszystkim bo przecież ciężko pracuje i przynosi kase do domu...no takiego szowinizmu to sięnie spodziawałam.... Wy też tak miałyście przedstawioną "perspektywę" małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amellka24
Hej dziweczynki:) widze ze sie tu strasznie wyciszylo:/ Napewno blizej daty slubu bedzie "głośniej":P U nas zaproszenia w druku.....kiedy zamierzacie rozdawac zaproszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellko, my już rozeslaliśmy część zaproszeń (moją) a teraz Męża (bo tu czekaliśmy na kilka decyzji rodzinnych). Wiem, że to może szybko dosyć, ale pomyślałam, że to jednak sa wakacje, częśc gości planuje pewnie jakies urlopy w tym okresie, część w pracy musi zrobić PLAN URLOPÓW i chciałam jakby uprzedzić, przygotować znajomych i Rodzinę, że takie ŚWIĘTO będzie miało w tym roku miejsce żeby wzieli tę datę pod uwagę. Wiem, że może zbyt przezorna jestem, ale uznaliśmy, że to dobry pomysł. Datę potwiedzenia daliśmy do końca maja. Na sam ślub (bo takie zaproszenia tez drukowaliśmy) wręcze bliskim i znajomym pod koniec czerwca początek lipca. Katharinko, my nauki mieliśmy raczej \"książkowe\". Ksiadz omawiał nam pewne sytuacje, zwracał uwagę na wartości w życiu, małżeństwie, rodzinie. Nie dowiedzieliśmy sie własciwie niczego nowego :) ale trzeba było słuchać. Najlepszy temat był o cyklach owulacji.... Ksiądz zaczął ale nie skończył bo popatrzył na mnie i powiedział : \"własciwie to Pani wie więcej ode mnie....\" :) I miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegergegegeg
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka_k8
25 lipiec 2009!!! Mam do odstąpienia salę weselną w Warszawie razem z orkiestrą lub wszystko osobno.W bardzo korzystnej cenie = wysokość zaliczek!!! 1000 zł sala i 800 zł orkiestra - możliwa negocjacja :) wesela.oit.pl/ 150-160 zł od osoby w tym 6 dań ciepłych, napoje, owoce i tort! Cena za poprawiny 400 zł za 40os. Może ktoś inny skorzysta i będzie miał niezapomniane wesele w cudownej atmosferze. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt. tel. 504 461 206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina prawie W
A dlaczego odwołane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×