Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katharinka

ślub i wesele - 25.07.2009 - kto jeszcze?

Polecane posty

Gość już mężatka
wiem,że w restauracji musisz chyba na tydzień przed podać konkretną ilość osób i wtedy jest ok, to zależy jak się umówisz z właścicielem.U nas niestety była taka sytuacja,że na 2 dni przed weselem okazalo sie ze bedzie jedna osoba wiecej i doplacilismy a za godzine sie okazalo ze kolega jednak przyjdzie sam a nie z dziewczyna i juz nam wlascicielka nie chciala oddac za to jedna osobe,a niby sie wyrownało i powioedziala ze "odda nam w kotletach":)ale ona jest ewenementem, strasznie pazerna, no ale sala byla super i dlatego tam chcielismy wesele. najlepiej sie popytac ludzie czy na pewno przyjda i czy np. kuzym przyjdzie z kims czy sam i na kilka dni dajesz znac w restauracji ilosc osob, my mielismy na ok.80 osob wesele. co do nauk przedmalzenskich to u nas trwaly jedna sobote od 8-14 przy kosciele w salce i bylo duzo par, mielismy zajecia z paniami z poradni i z księżmi, takie sobie, panie opowiadaly o miesiaczce i sluzie:D a pozniej jeszcze musielismy do poradni malzenskiej sie zglosic to tam juz byla porazka!!!!na szczescie trwalo 20min bo babce sie spieszylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poradni małżeńskiej? Mogę zapytać w jakim celu? To jest obowiązkowe, czy wyjątkowo na Was trafiło? Nie no, ja padnę na tych naukach jak mi jakaś babeczka będzie mówić o śluzie i miesiączce :D koszmar jakiś ;) Właśnie chciałam prosić gości o potwierdzenie przybycia na wesele, bo jak ktoś nie przyjdzie to szkoda trochę tych pieniędzy. Nie no ja już nie wiem za co się najpierw zabrać :) pogubiłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
do poradni każda para musi iść-nie jesteśmy wyjątkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super filmik :D Ja chyba zrezygnuję z kamerzysty, bo to kolejna kasa, a chyba zrobię tak, jak Amellka24 i poproszę kogoś znajomego, żeby nakręcał to co najważniejsze. Pewnie będę później żałować, że nie mam filmu z wesela, no ale cóż. Mam pytanie, czy mieszkacie/mieszkałyście ze swoim partnerem przed ślubem? Ksiądz nie robił problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
ja mieszkalam od kwietnia a pobralismy sie w lipcu, ksiadz przy spowiedzi robil problem bo kazal mi sie wyprowadzic albo przeniesz do innego pokoju bo mi rozgrzeszenia nie da buahahahahaha:D:D:D:D:Dale sie usmialam:)Pamietajcie dziewyny o jednej rzeczy -WIZYTóWKI NA STOLACH polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
to jest poradnia małżeńska i idziecie raz-ale same brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mężatka
dziewczynki ja uciekam zbierac sie do pracy, jakby byly jakies pytanka to odpwoeim jutro albo poznym wieczorkiem, pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc, pytań na pewno będę miała sporo :) Nie no, jak mi powie, że mam iść do innego pokoju to chyba się przewrócę w tym konfesjonale ze śmiechu! Ci to za różnica czy to ten sam pokój czy inny, a nawet inne mieszkanie ;) hihi Ja tego nie rozumiem.... No nic, mam nadzieję, że jakoś przez to przebrniemy. Trzymaj się i miłego dnia. Jak będą pytania to na pewno uderzę.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa powaznie? łezka sie zakrecila ?? wlasnie o to chodzi zeby to bylo piekne , sam tytul mowi za siebie wiec obie piosenki pasuja na pierwszy taniec , juz widze te emocje , bo akurat te piosenki chwytaja za serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce piosenki oklepanej , nie chce tez takiech ktora mam tanczyc w podskokach , chce taka ktora by pokazala nasza milosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mam jeszce jeden pomysl jesli chodzi o podziekowania dla rodzicow napewno nie chce piosenki kochanych rodzicow mam bo to nawet nie wywoluje juz wzruszenia, wiec yslalam moze nad czyms takim (chociaz jest troszke biesiadna) http://pl.youtube.com/watch?v=1BPrpf_DBZM co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Ci powiem, że przy tej drugiej się popłakałam. Brandy jest chyba troszkę oklepana, tzn. sama piosenka, bo wykonania są różne. ale ja bym wybrała tą Nadia Ali: Is It Love, ponieważ ta druga jest piękna ale smutna mi się wydaje, choć wiem jakie są słowa, ale melodia jest smutna. Obie piękne i na pewno chwycą ludzi za serca :) a ku której się skłaniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do konca nie wiem, moze ty masz jeszce jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nad tym nie myślałam, więc sama nie wiem, mam parę piosenek które mi się podobają, jedną taką szczególną, ale kurcze zgubiłam gdzieś płytę z nią i najgorsze jest to, że nie pamiętam wykonawcy :( Mi się podobają utwory tego gościa http://pl.youtube.com/watch?v=CBze_0OyRGo ale trzeba by ich kilka przesłuchać i może coś by się znalazło. Pomyślę i może jak na coś wpadnę to dam znać na pewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa slyszalam ta piosenke , jak mi sie cos przypomni to tez wkleje link z jakas fajna nutka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny ten kawałek, na prawdę, chyba najbardziej mi się podoba z tych wszystkich. A macie może jakiś taki kawałek wasz, który Was się bardzo miło kojarzy, jest jakiś szczególny? Bo my taki mamy i właśnie jego chciałabym jako ten na pierwszy taniec, mimo, że może mało ma wspólnego z weselem i ślubem w ogóle, ale dla nas wiele znaczy. tylko jaki to był wykonawca... ja nie mam głowy do takich rzeczy :( będziecie mieli orkiestrę czy dj'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ciężko przy tym zatańczyć pierwszy wspólny taniec ;) choć widziałam kiedyś filmik z wesela, gdzie Para Młoda właśnie ten pierwszy taniec zatańczyła z jajem :) poszukam i jak znajdę to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×