Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem123

Nie chcę iść z dziewczyną na studniówkę !

Polecane posty

Gość niewiem123

Nie kręcą mnie takie imprezy i już. Jeszcze towarzystwo którego nie znam i ten głupi polonez. Masakra na całej lini. Co mam jej powiedzieć, aby się nie obraziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadsa
Dzieciak jesteś. Nie lubisz takich imprez, to nie idż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozesz tego zrobić dla dziewczyny, którą prawdopodobnie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 888889
powinieneś się dla niej poświęcic i pójśc..... chamie głupi. albo zostaw ją, niech sobie pójdzie z kimś innym. chciałbyś żeby się bawila super z jakimś kolegą zamiast z tobą? a jeśli nie lubisz tak bardzo takich imprez ( które zdarzają się b. rzadko a propos) to lepiej won do siebie na wieś na jakąś potupankę w remizie buraku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystinn00
uważam,że powinieneś się poświęcic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
po 1. szczel sobie kielicha na rozluznienie po2. pomysl ze poznasz jej znajomych i w ogole jenyyyy w jakiej ty epoce zyjesz!! studniowka jest raz w zyciu nie rob dziewczynie tego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studniówki sa juz nie długo a Ty teraz jej powiesz nie ide a ona co?? gdzie ona teraz znajdzie partnera??jak juz miałes nie isc to było jej wczesniej powiedziec albo od razu wiesz nie mam ochoty i nie ide a nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Widzę, że już niektórzy po mnie jadą :) Dodam jeszcze, że na swojej stódniówce też nie byłem i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Wyjaśnienia dla Odrzuconej Od dawna jej mówiłem, że nie chce iść, w między czasie mieliśmy przerwę 2 miesięczną z innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen20
bez przesady. mój facet też nie znosi takich imprez, ale poszedł ze mną. napiliśmy się, potem troche tańczenia ;> a polonez trwa może 5 minut ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej ze nie idziesz, a ona napewno znajdzie jakiegos sesnsownego partnera, ktory z przyjemnoscią się z nią wybierze i przynajmniej będzie sie dobrze bawić a nie oglądać twojej naburmuszonej miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Napewno będę się tak poświęcał ;) Ona czasami zapomina o spotkaniu i nawet przepraszam nie usłyszę i jeszcze ma pretensje, że zły jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
oj wes przestan!! jedna noc nie koniec swiata a dla niej moze stac sie najgorszym dniem w zyciu. pomysl napewno gadaja z kumpelami o kreacjach fryzurach i FACETACH i nagle ona przyjdzie sama albo z innym kolesiam a wlasnie moze tak spytam : jakie widzisz rozwiazanie 1. ma isc sama 2.ma isc z innym facetem 3.a moze w ogole ma nie isc ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahhaha
to nie idz!!!!!!!!!!!! ale masz problem!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno, zaprosi zatem innego faceta, bo chyba nie sądzisz, ze przez Twoje fanaberie ona zrezygnuje z tej ostatniej zabawy z ludzmi, z którymi się przyjaźniła przez kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Sam jej nawet proponowałem, aby poszła z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź nie rób przykrości dziewczynie.. a co do wszystkich wypowiadających się - rozumiem, że chcecie mu doradzić, ale po co od razu wyzywać kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Do niskiej kultury wypowiedzi zdążyłem się przyzwyczaić :) W sumie to chcę choć raz postawić na swoim. Zawsze było tak jak ona chce, myśle że pora to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem123 ale nie jesli chodzi o tak ważną sprawę jak studniowka to bys jeszcze mogl przeboleć:) pozniej rób po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kurws pięknie
i akurat w tak ważnym dla niej dniu chcesz to udowadniać? żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kurws pięknie
ten ostatni Twoj wpis to mi pachnie tym, że czekasz na najodpowiedniejszą okazję, by jej dopierdolić, by ją jak najbardziej zabolało... i Ty ją niby kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Właśnie zawsze tak było. Zawsze ulegałem jej namową. Jestem pantoflarzem, więc chyba pora to zmienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Bezedury I jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniuwka to kicz
ja bym nigdy nie poszedl chocby niewiem co sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też nie znoszę imprez a studniówki to wyczekiwałem jak terminu egzekucji. Ja na swoją poszedłem a raczej zostałem zaciągnięty, szczegóły pominę. Nawet napić się nie mogłem porządnie raz w życiu by czas szybciej zleciał bo tylko na mnie wychowawcy się gapili. Modliłem się by to się czym prędzej skończyło. Jak czujesz, że dziewczyna tobą pomiata na co dzień to pokaż jej palec i powiedz, żeby sama poszła. Jeśli to coś głębszego to poświęć się w imię budowania z nią więzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wspominam tego przyjemnie mimo, że to była moja klasa Ty natomiast idziesz do obcych ludzi. Patrząc z perspektywy czasu szkoda mi bardzo kasy wydanej pod presją grupy rówieśniczej na ten "bal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×