Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem123

Nie chcę iść z dziewczyną na studniówkę !

Polecane posty

Gość niewiem123
Lelouch Lamperouge Dzięki za sensowny post. Nie wiem jeszcze co zrobię, myślę nad tym intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest takiego wspaniałego w tej nieszczęsnej studniówce? :O tańce? fujjjjj polonez z karmą na początek? fujjj 2x ludzie? Chyba tylko jak ich lubisz inaczej fujjjjjj Alkohol? Upić się można i bez okazji nauczyciele? suyperrrrrrrrrrr Mnie by nic nie przekonało, żeby iść na taką szkolną imprezę gdzie trzeba tańczyć, łazi kamerzysta i jest pełno całkowicie mi nie znanych ludzi... zresztą znani też by mnie pewnie nie bawili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeśli to jest dziewczyna na poważnie to ja bym się poświęcił. Sam zbliżam się teraz do osoby której styl życia raczej nie przypomina mojego. Jestem introwertykiem tymczasem ona jest znacznie bardziej otwarta na ludzi. Pożyjemy zobaczymy chociaż już teraz poznając jej styl zycia czuję się jakbym wszedł do zaciemnionego pokoju i co krok potykał się o każde g*wno co leży na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe, wiedziałem, że Wygrałem tu wpadnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wygrałem, w szkole robili Ci afery jak chciałeś się wymigać od studniówki? Ja się nasłuchałem ciekawych rzeczy o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Najgorsze jest to, że ją kocham. Inaczej już dawno puściłbym ją kantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to figa
przeciez od poczatku widac ze nie mysli powaznie o tej dziewczynie a wy robicie jakas afere:D i te teksty ze jest psychiczny bo nie ma ochoty isc na impreze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje promotion party nie za bardzo pamietam jak na poczatku zaczalem pic to sie obudzilem na drugi dzien w obcym domu....najgorsza impreza w calym zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zapamiętaj, musisz pokazać, że Ty tu dowodzisz. Inaczej wejdzie Ci na głowę. Umówi się z tobą i spóźni się 30 minut "bo jak kocha to poczeka". Ja za taki numer zostawił bym ją w restauracji z rachunkiem. Jak mnie kocha to co to znaczy te parę złotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ze swojej wyszedłem trzeźwy. Wiocha, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę tą dziewczynę na poważnie, po 2 miesięcznej przerwie, w wieku 18 lat... ciekawe czy to nie ona zaproponowała skończenie przerwy? (temat wcześniej tylko przeleciałem wzrokiem więc mogłem przegapić szczegóły :O) Pewnie nie udało się znaleźć partnera na studniówkę, bo jakoś odmówiła liścia z innym po propozycji autora i informacji że nie chce iść, więc lepszy były chwilowy facet niż wyjście na jedyną której nikt nie chciał/e 🖐️ koniec teorii skipowych \"am zbliżam się teraz do osoby której styl życia raczej nie przypomina mojego\" i w tym momencie bym sobie odpuścił bo jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem123
Jest jeszcze taki patent, że nie piję .To chyba będzie okazje żeby się nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wygrałem, w szkole robili Ci afery jak chciałeś się wymigać od studniówki? \" a kto miałby niby te afery robić? poprawianie literówek, na szybko , słownikiem z Firefoxa daje fajne rezultaty... patrz wyżej :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wygrałem, to wrażliwa osoba jest; nie jakaś idiotka z dysko-klubu. Podobne gusta w dziedzinie muzyki i filmu. Nieco zwichrowana. Gdyby tylko jeszcze te jej koleżanki poszły w pizdu to droga wolna. I nie odpowiedziałeś mi na pytanie powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do mnie się przypieprzyli aż rodziców powiadomili "państwa syn chce sie wyłamać". Koniec negocjacji. Masz iść i tyle Teraz odparł bym, żeby poszli się pieprzyć ale mądry jestem po szkodzie. A 350 złociszy to już mi nikt nie zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
jak nie chcesz to nie idz przeciez nie ma przymusu kazdy ma wolna wolee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1982
ja swoim powiedzialem "pojde jak mi dacie kase" i nie poszedlem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty materialisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Was. Jak chłopak nie chce to niech nie idzie. Kto go zmusi, chyba nie Wy??? A takiej dziewczyny, która zapomina o spotkaniu z chłopakiem, a potem nawet przykro jej nie jest to bym nie żałowała. Pewnie znajdzie sobie innego, a to uczucie wcale nie jest wielkie jak Wy tu piszecie. Ja bym z taką dziewczyną nie poszła, gdybym była chłopakiem. A niech ma za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" to wrażliwa osoba jest; nie jakaś idiotka z dysko-klubu. \" nie o to mi chodziło :D Przecież to było \"co bym Zrobił gdyby\". Zresztą nie ważne czym lub kim jest. Ja osobiście bym \"ją\" olał 🖐️ bo na ten moment i pewnie nigdy nie będę na tyle ciekawą osobą żeby..... Zresztą czym wrażliwsza i mniej idiotka z dysko-klubu tym gorzej :D jak coś masz to może i będzie ok a może nie Nie wiem nie byłem... pewnie i rozmawiali z rodzicami ale nie wiem :P Nic w życiu by mnie nie przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ty olał byś każdą. Nawet totalną domatorkę taką jak ty. Życie to nie bajka (niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ty olał byś każdą.\" Na jedno wychodzi bo hipotetyczna ona i tak olała by mnie jak by mnie bliżej poznała 🖐️ Akurat to można ocenić dość obiektywnie :P \"Życie to nie bajka\" a tego nie rozumiem :O Znaczy rozumiem, chyba, ale nie specjalnie \"co autor chciał przez to powiedzieć?\" Bo jeżeli, że \"nie ma ideałów\" to trafił kulą w płot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurwa, ale introwertyk ze mnie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×