Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GUGUGUGUGU

praca w Aegon

Polecane posty

Gość GUGUGUGUGU

czy ktoś pracował tam? jak wygląda to pozyskiwanie klientów i ile płaca? bo mnie mówili o grubych kwotach, kilka, kilkanaście tys. jest to możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUGUGUGUGU
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa01
Kto pracuje na stanowisku doradcy lub kierownika niech napisze jak jest? obiecują kokosy hmm... ale czy warto wchodzić w ten biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 l ata temu rzeczywiście warto było wchodzic w biznes bo na giełdzie ludzie zarabiali miliony, dzisiaj po pierwsze cudem jest znalezienie człowieka na inwestycje nawet z ochroną kapitału. Ogólnie nie polecam w tym momencie branży chyba ze hobbistycznie bo ciezko jest zarobić chyba ze sie ma super znajomych z kasą i sprzdacie im plan inwestycyjny. W Aegonie jest tylko prowizja - jak wszędzie - już lepiej pójść do Multiagencji gdzie masz wszystkie firmy i jak Ci klient kwęka ze to sie mu nie podoba dajesz inną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilk1983
Wydaje mi się, że warto w takiej sytuacji zacząc pracę w firmie tego typu...Oczywiście nie będzie to łatwe, trzeba taką pracę po prostu lubić.Myślę, że możliwe jest znalezienie chętnych na jakiś produkat nawet Aegona, kwesti awytrwałości i dobrych kontaktów. Z samą firma też można negocjować warunki zatrudnienia. W obecnej sytuacji rynkowej dobry pracownik-sprzedawca jest na wagę złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axa01
A jak podchodza doradcy do wlasnej dzialanosci? i iii samej prowizji? znajduja sie chetni do wspolpracy czy ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Pan
ciężko... w dzisiejszych czasach trudno kogoś namówić na fundusze inwestycyjne, które tracą grube % pieniedzy klientów, a jeśli jakiś zarabia nie wiadomo czy nadal będzie zarabiać... czasy białych kołnierzyków już dawno minęły - minimum rok temu zosaje OFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×