Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

sameńka, sameńka, sameńka... Zawsze już tak będzie... Wiem o tym. Muszę się nauczyć z tym żyć. Nie płakać! Nie użalać się nad sobą - bo inni mają gorzej... Nauczyć się cieszyć z drobiazgów. Polubieć siebie! Pokochać ... Żyć, żyć, żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo, gdie się podziewałeś, dobry mężczyzno?❤️ Opowiadaj nam tu prędko! Mówiłeś o jakiś żądzach... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, powtarzam, powtarzam i co to da? Nawet innym to radzę... Wiem, że trzeba być dobrej myśli. Mam wzloty i upadki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam tą książkę o zołzach. Ostatnio postępowałam niestety zupełnie odwrotnie i mam za swoje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samenka ano, kibicka i patriotka :) w koncu to igrzyska olimpijskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie chce mi się iść do tego zimnego łóżka... Nie mam się do kogo przytylić i w ogóle... :o Przecież jestem normalną babką, która ma pragnienia... Czy ze mną coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samienka postepowalas zupelnie odwrotnie do tego co w Zolzach?? mi jak na kims nei zalezy to potrafie sie zachowywac jak zolza i sie sprawdza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samienka ale zapewne bylas juz prawdziwie zakochana a ja nie :o ale oki nie licytujmy sie tu kto ma gorzej i kto jest bardziej samotny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kurcze depresje i nie oglądam tv wcale już któryś miesiąc. Chodzi tylko radio, głównie w samochodzie. Najlepiej się w nim czuję. Stary trup ale mój. :) To jedyne co mi zostało z rzeczy materialnych, moja prawa ręka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto w dzisiejszych czasach depresji nie ma?:D a to ze sie tv nei oglada to o niczym nie swiadczy i to raczej jest w sumie plus;) ja tez lubie sluchac radia:) Samienka jakie jest Twoje ulubione radio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam zakochana, we własnym mężu.:o Przez 25 lat! Szlak trafił wszystko! Poszłam po rozum do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samienka lepiej pozno jak wcale- o ten roum mi chodzi Hunterka to masz takie zdolnosci lowieckie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo, nad czym tak myślisz? Nie przyznałeś się co dziś miłego porabiałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyborowa lowczyni a jest sama?;) jak to jest Hunter? pewnie byla juz mowa o tym a ja za pozno zaczelam tu pisac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne zeczy sa moja slodka tajemnica i sie nie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×