Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Sami :) Hunter - ja tu jestem, wiec nici z babskiej imprezy, ale stane na wysokości zadania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię sobót i niedzieli, bo wtedy zostaje już zupełnie sama. Tatuś zabiera dziecko, a mnie jest smutno...:( Popieprzone to życie...:( Dlaczego jak kobieta daje z siebie wszystko, facet ma to gdzieś... A takie, które mają w dupie ( za przeproszeniem) są adorowane! Dlaczego nieraz trzeba grać, by coś osiągnąć? Nie lubię tego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , widac to nei ten! nei lubie smucic no ale czasami tak tez trzeba Kasparov 🖐️ mignelam Ci sie na topicku ktorego autorka spotkala sie z kolesiem poznanym na portalu randkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam: szarlotke delicje pestki dyni mandarynki pomarancze co kto chce:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparow, jak miło! Witaj! :( Może Ty nam wyjaśnisz dlaczego faceci tak postępują? Jesteś przedstawicielem tej..... płci... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne za 2 h o ile jeszcze ktos tu bedzie,,,,,,,, trzezwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, oczywiści miał być uśmieszek, tylko nawiaski pomyliłam!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka trzymaj sie ja tez tak mam jestem całkiem sama ,w obcym kraju,bez córki ale za tydzień wracam na 2 tyg i tak w koło macieja od 4 lat zycie na walizce!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie pchać :) po kolei, obsłuże wszystkie :D hmm... Sami, nie wiem dlaczego, osobiście wole dziewczyny, które się starają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, odpisalam Ci na liścik. Dziękuję. 🌼 Po pracy włóczyłam się autkiem po szosach. Odprężam się wtedy jak nigdy. Słucham muzyki i jadę przed siebie... Chciałabym tak jechać aż dookoła świata... Tylko się nie da... Jak wielu rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Special edition obsłuży wszystkie... No, no... Super men na dodatek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie ,przynosze dobre winko wypijcie moje zdrowie,mosze leciec pozadanie jest silniejsze o de mnie dzisiejszego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×