Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Wiecie co, miałam w swoim życiu tylko męża... Ale byłam głupia!:o Muślałam, że on też... Ale byłam naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ Trzymam kciuki że tak napiszesz z całego ❤️ kasparov w prawo w lewo i w drzewo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy, takich jak Wy jak która mi napisze, że ma 60 lat to się zgodzę :) z tego co wiem, to tak źle nie jest i macie cycki, dupcie i wszystko na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, nie zawsze... Znam osobiście takie związki, które są piękne bez tych rzeczy. Choć fizyczność napewno odgrywa dużą rolę, ale zauważ, że jak kogoś kochasz, to wszystko Ci się podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako jedyny dżentelmen w chwili obecnej, nie pozostaje mi nic innego jak dać Wam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, Hunter kokietuje, widziałam że ma wszystko na miejscu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 17 km Justyna Kowalczyk wciąż prowadzi. W czołówce biegnie również druga Polka! Trzymac Kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
hej hej widze ze juz duzo mnie ominelo zabiegana jestem...caly dzien porzadki w domu...uhhh padam...:) Jutro umowilam sie z kolega idziemy do kina:) z kazdym dniem jestem szczesliwsza:) a Wam jak mija weekend? mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze sie tyle nie odzywalam??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, co robiłeś na lekcjach geografii? Podrywałeś koleżankę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na geografii grałem w kropki z kolegą z ławki a w międzysaie rozmawiałem z koleżanką, z ławki za mną, bo miałą ładny uśmiech ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonta chica, właśnie o Tobie myśleliśmy...🌼 Witaj kochana! Cieszę się, że idzie ku lepszemu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na studiach były już na szczęście same techniczne przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi na facebooku horoskop prawdziwie napisał "Someone as charming as you can work their way around any obstacles with a smile." ktoś tak czarujący jak ty pokona trudnoci swoim usmiechem / przejdzie / przebrnie przez trudności / kłopoty z uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, a dlaczego taki facet jest sam? Możesz na to wytłumaczyć? :) Nie ma w stolicy fajnych kobietek? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonta chica
co ciekawego mnie ominęło?:) widze jakies ciekawe konwersacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×