Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość Ylkowa
ja czuje sie samotna, w tym wielkim swiecie w ktorym ciezko jest sobie poradzic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylkowa
witaj sameńka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄dla was moje panie tylko powoli i ostroznie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, coś się stało... Ty bez powodu się nie smucisz...:( Nie chcesz o tym gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ylkowa, zostań z nami jak się tak czujesz jak my...🌼 Martwię się Hunter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, martwię się, bo widzę że kiepsko się czujesz...:( A ja powinnam iść się kąpać i spać... Może nnnoo byś został jeszcze z Hunter i coś z niej wydusił i pocieszył. 🌼 To kochana Hunter zawsze pociesza, ale dziś to Ona potrzebuje wsparcia...❤️ Nie kapnęłam się od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, zrób sobie ciepłą kąpiel, to Cię odpręży i połóż się do łóżka. Wiem, że takie puste nie napawa optymizmem, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Hunter, trzeba marzyć, a miłosć przyjdzie... Sama mnie tak pocieszałaś... Wiem, że ta samotność zabija... Też nieraz tak się czuję... Wiem jak to boli! Nic innego nie czuję od czterech lat... Czasem pożartuję, by nie zwariować, ale to jest taka obrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylkowa
zostane, bo czuje sie jak wy albo i gorzej ;( niepewnosc jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię, nie zostawaj tu sama. Idź się połóż. Zamknij oczy i staraj się myśleć pozytywnie. Już komuś to pisałam ale to pomaga. Pomyśl, że gdzieś tu niedaleko jest ten Ktoś najważniejszy dla Ciebie i też układa sie do snu . Jeszcze się nie spotkaliście, ale to nastąpi w swoim czasie, odpowiednim."przytul" Go i myśl pozytywnie, a wszystko się ułoży dobrze.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, muszę iść spać. Pogadajcie sobie w takim razie. Bylebyś Hunter nie była sama... Całuję i życzę pięknych snów mimo wszystko. 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylkowa
echhh stalo sie tak wiele ze nie wiem nawet od czego zaczac ;( zycie mi sie sypie ;( a u was co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ylkowa
co z Toba Hunter? w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_,sameńka,nnnoo,kasparov 👄 :-) Co u Was? ...._HUNTER_ jak dzisiaj samopoczucie ?mam nadzieje ze lepiej ❤️(wysłałam Ci email) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo,👄 co słychac u mnie ok w miare humorek :-) piwko mam na wieczorek i mysle czy sałatke zrobic!piszesz sie na imprezke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko! :-) sałatka z (ananasa,szynki,kukurydzy,por,seler,jajeczka,majonez ,sól i pieprz){kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast szynki moze być pierś z kuraka...... ale ta lafirynda gdzies nadal sie włóczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×