Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość Nie istnieje...
Nnnoo, słuchaj. Pamiętasz : "Z lasu" (Jestem z lasu...) ?. Wpadłem na wcześniejszy, dawny już topic, i okazało się, że jakimś niezłym przypadkiem, odpisaliście z Niną. ( Dzięki za miłe słowa w tamtym topicu ) Chciałem przy okazji zajrzec jeszcze na założone tematy,i wszedłem na ten, bo mnie zaintereswał. Zauważyłem ciebie i chciałem się tylko przywitac. Nina, z dawna super dziewczyna, jednak chyba okazała się dziwnie - dziwna... Gdy kończyłem pisac z wami - może pamiętasz - to wcześniej nina dała swoje gadu.2 dni później napisałem do niej, to zaptała mnie -kim jestem. Szkoda gadac. To tyle, nie będę mógł znów długo pisac, bo znów się uzależnie od ludzi. Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczorku. =) PS. Pytanko heh. Nadal tak dziwnie zmula , i zawiesza kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z lasu witaj :) szukalem CIE pisalem na Twoje gg ale milczalec 6 stycznia wyjechalem na miesiac podaj jakis namiar na siebie ,jezeli mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌼_HUNTER_,sameńka,setunia,nnnoo sałateczka gotowa :p,stół nakryty czekam na gosci!❤️ barmana brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie istnieje...
Hmm... Mam twoje gadu. Niestety musi byc złe. Nigdy nie jesteś dostępny. Widzę, nnnoo, że wyjątkowo kochasz kobiety =D. Hunter =). Hm, więc nie wiem, chcesz gadu ? A ty może podasz nr. ? Dobra, nie będę owijał.9018778 moje g.JBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie istnieje...
Mówią, że K. Nie no, żart heh. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie istnieje...
Hunter, to ty K. ? =)Czyli, nnnoo, jest jedynym M. ? = ) Bo zostaje jeszcze Kasiula, i sameńka. Które są K. Tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ 2 piwko juz leci mam jeszcze 1 :-( mosze sie oszczędzac zeby nie brakło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAKI TEN DESER BEDZIE? inpreza jak w markocie ,za kawa trzeba stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 Hunter takie zeczy mnie juz nie bawia ale dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×