Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Kasiula, będę szukać tego maila, bo wiem że to śmieszne ale zapomniałam hasła na nk, i w ogóle jestem debil... Ostatnio kolega założył mi skaipa i teraz muszę odkryć z czym to się je...:D Bardzo chętnie utrzymam kontakt, bo bardzo kocham ludzi i mam ich niewielu wokół siebie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ za 2 tyg rowerek przywioze i opalać sie bede nad Dunajem,tu sa takie zaj,,, sciezki rowerowe wiec zapraszam na kawke i tort czekoladowy ,i 10 kg zgubie może sie uda :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam być zołza, a wciąż się łaszę do facetów i na dodatek schodzę na psy, bo robię to w stosunku do o połowę młodszych... :( Normalnie kryzys wieku średniego... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, też jestem tego zdania! wnętrze człowieka przede wszystkim... Jeśli ktoś jest piękny w środku. wszystkim się można zachwycić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka skype tez mam,gg ale to wszystko na email jak uporasz sie z hasłami :-) dasz rade a jak cos polece dobrego informatyka!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ i co amm robić on dostepny ja tez! aj nie odezwe sie dodajcie mi siły bo juz mnie korci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem staroświecka ale mam dobrą koleżankę tutaj. Jest w moim wieku, a ma faceta o 13 lat młodszego! Byłąm w szoku jak mi to powiedziała... W ogóle sobie nie wyobrażam takiego związku. Teraz to może tak nie widać ale się pytam co będzie za 10 lat? Tego nie mogę jej powiedzieć, są szczęśliwi, nie moją sprawa, ale prędzej czy później zacznie to być bardzo widoczne... Facet teraz świata poza nią nie widzi... :) Ale czy tak będzie potem...Bała bym się!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obgryzam, bo nie mam ! Mam spracowane ręce! :) Tipsów brak, żeli czy jak im tam też! ;) Nie jestem z gatunku pięknych lali, ale mnie to wali!!! I rymło mi się przy okazji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka miałam taka sytuacje 2 lata tem chłopak o 9 lat młodszy odpósciłam bałam sie!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie związki, to chyba jakaś moda, mam też drugą koleżankę starszą o rok. Też taka sytuacja, chyba 8 lat. Czyżby niektórzy panowie potrzebowali matczynej miłości. Chociaż niejeden facet w młodym wieku jest dojrzalszy od takiego czterdzestolatka Piotrusia pana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może panowie się wypowiedzą na ten temat. Czego faceci szukają w starszych od siebie, skoro tyle atrakcyjnych młodych jest wszędzie pełno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie znasz prawdziwej Sami, cała ekipa nade mną pracuje.Ciężkie pieniądze płacę, pewnie pójdę z torbami, ale wyjdę na ludzi! ;) Muszę zostać zołzą nad zołzy i dać popalić komuś, kto nieładnie się ze mną obszedł...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ekipy, pieniądze w błoto wyrzucasz. Popsrostu potrzebujesz chłopa :D i już. Wielka mi filozofia terapeutyczna, heh ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że potrzebuję ale nie ma odpowiedniego, a byle czym się już nie zadowolę...:( Przerobiłam temar damsko - męski do spodu. Wprawdzie na jednym przykładzie, ale tak że mam dosyć! Odkrywam po tylu latach, że mężczyźni są inni niż myślałam i jestem w szoku... Moje małżeństwo było od początku nienormalne ale nie zdawałam sobie z tego sprawy. Męża poznałam jak miałam 15 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×