Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Ja tj. jak już pisałam komputer jest dla mnie tym czym obce ciało w ciele, więc z przyczyn technicznych nie mogę. Ale jak brat przyjedzie, to pokaże mi jak to zrobić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ]Bardzo Was przepraszam, ale Hunter jest na gwałt potrzebna w akcji - porywam Ją!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasparov, bo pogrożę Ci paluszkiem, starsza pani jestem...;) Wesołość czasem mi wraca, kiedyś sikałam z byle powodu, byłam śmieszką ponad śmieszki, tylko ktoś to we mnie zabił skutecznie. Ale długo by o tym gadać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ja też mam 164 wzrostu, trochę lżejsza wprawdzie(dzięki mężowi), włosy ciemny brąz niestety(zawsze chciałam być blądynką), znak zodiaku - wodniczka, oczka niebieskie... Pełno kompleksow...też dzięki mężowi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maczo nie wypierdek mamuta tylko przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samieńka te emejle sa orginalne czy fixcja jak chcesz dam Ci namiar na Nk bedziemy miały kontakt! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem blondynką, bo byka zrobiłam w tym miejscu :D Kasparov, dokąd mnie chcesz zabrac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo napisz na moj email jest gdzies na innej stronce usunełam bo glupie wiadomosci dostawałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze podobali mi się czarnoocy bruneci, ale mężczyznę miałam jasnego(nie z charakteru) :D Kasparov, skoro wodnik, to nie możesz być taki jak myślałam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasparov bo ja tak szybko szukam ,mam mobilny net i tylko 5GB na miesiac co ja moge zdziałac nic :-( ale i tak sie ciesze ze mam ,otwieranie filmików i teledysków duzo pobiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic straconego... następne czterdzieści przede mną, tylko że bruneci w tym wieku są zwykle szpakowaci...:D Też fajni... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly szas sie usmiecham przystojniak przeciesz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×