Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Sameńka - spokojnie znam Hunter więc jak nie podpadne to mnie nie ustrzeli :D A futerko moge Ci pożyczyc jak ładnie poprosisz ;) Kaśka - ja nie chce pampersa i kropka :P ale relanium moze być obiecuje że nie popuszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grizzly* a jak swirowac nam zaczniesz....białe myszki bedziesz widział :-( oj mam dylemat..... rutinoscorbin poroponuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr, nie wiem dlaczego jesteś samotny... Masz dopiero dwadzieścia lat... Powinieneś tryskać energią! Głowa do góry! Nie rób posępnej miny, bo może tym odstraszasz rówieśników... Dziewczyny lubią pewnych siebie chłopaków, nie pokazuj słabości. Tak już jest, że kobiety gustują w silnych (nie tylko fizycznie) mężczyznach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - dzięki za komplement :) i nie strasz mnie tak tym Veet'em :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mam krem po co pękasz ! cos za coś potem taki gładki bedziesz i sexsowny! wiosna idzie na podraznienia babka lancetowa w ogródku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mam krem po co pękasz ! cos za coś potem taki gładki bedziesz i sexsowny! wiosna idzie na podraznienia babka lancetowa w ogródku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, misiek - ale tworzycie duet - boki można zrywać!!! :D Dawno tak się nie śmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gładki i sexowny hmmm ...,to co ja mam sie tymi liściami okładać? i bede no jak ten Adam w raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie wyobraziłam łysego misia, seksowny na dodatek!!! Nie mogę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy juz ohhh a to 2 piwko polewam wyskey,amaretto,finlandia ,adwokat ,dzin,herbatke zielona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś nowy nas czyta, to chyba nie wie co jest tu grane... Różnie u nas bywało. Smutaśnie, romantycznie, poradnikowo, były też imprezki ale to dzisiaj dajecie - to już nie mam słów... Siedzę sama w domu i śmieję się do łez! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×