Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość nnnoo
[usta ] nie spic sie za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
U mnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo
moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu ---- kaca leczysz? ;) nnnoo ---- znów mam prasowanie...:) Hunter ---- czy dziś też masz taki dobry humorek? :) ja jak zwykle samotna...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Smutasy!🌼 Hunter---🤗❤️ znów nie można spać, plączę się po pustym domu, przewracam w łóżku. Można oszaleć:( nikt już tu nie zgląda... może już nie samotni?:)❤️ Misiu--- na odwyku? nnnoo---? Hunter--- jest:) Kasparov---szuka szczęścia? Kasiula---? Setunia---? Miłego dnia Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milonga198
Z samotnością można walczyć - jeśli tylko się tego chce! Ps. I do tego można wygrać :) --------------------- Nowy wymiar przyjaźni polsko-niemieckiej: znajdź miłość z zagranicy! http://www.mydwoje.pl/Uslugi-PolishHarmony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniedopadła teraz zyc sie ja mam togdzies kurdeile tylko z tym walczyc mosze ja juz sil nie mam;-( ja chce chyba umrzec......to jest latwiejsze niz zycie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula---🤗🌼❤️ I wszystkie Smutaski, gdzekolwiek teraz są...❤️ potem tu wpadnę, dopiero wróciłam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Hunter!🌼, mam ochotę na to samo co Kasiula... :( do mnie też będziesz musiała przyjechać..., by mnie postawić do pionu... Co się stało z wszystkimi? przynajmniej pomachajcie łapką od czasu do czasu, by było wiadomo, że żyjecie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i buczę - totalna klęska... nie znoszę się za to że jestem czasami słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem gdzie jestem, kim jestem, co robię... czasem wydaje mi się, że nie ma dla mnie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraża mnie to wszystko... tylu mi pomaga, a ja jak ruszę krok do przodu, za chwilę cofam się o dwa... dlaczego tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samienka chyba trzeba potrzasnac Toba jak maszyna do gry jak zeton polknie :D TERAPIA WSTRZASOWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×