Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

cześć pewnie, że lubie ;) nawet z zamkniętymi oczkami (to się nazywa gra na ślepo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się :) a Twój w strone myśliwego? ;) łapie ryby, więc poniekąd też jestem "myśliwym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grr... ;) właśnie pomyślałem, żeby się zakochać :) no co zły pomysł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam! Witam! dopiero przed chwilą wpadłam do domciu i już do was zaglądam? Co słychać w wielkim świecie? Zaraz tu będę tylko przeczytam zaległości, bo nie wiem co tu wyrabialiście... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochani 🌼 jak tam z nasza imprezka? ja mam winko czerwone Cabernet i serki komu polac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Setunia! Co Cię sprowadza? Wal śmiało, wszystkich podtrzymamy na duchu...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam serek pleśniowy i prażony słonecznik, zapraszam! Procenty też by się znalazły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) tez mam czerwone winko i slucham Lipnickiej i Portera ja taki nastroj zalapalam, bo jeden chlopak co sie z nim spotykalam dzis postawil mnie przed faktem dokonanym i powiedzial ze albo sie decyduje na zwiazek albo baj baj no i wybralam te druga opcje bo nei chce go oszukiwac szkoda mi tej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to czas zaszalec dziewczyny,narazie babiniec moze ktos sie przyłonczy z płci przeciwnej :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kasparowa też 👄. Tak ładnie do mnie powiedział... A jednak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula bo nic wiecej kjakos nie czulam do niego njie wiem moze gdyby on bardziej posrtawil na swoim a tak to nie bylo od poczatku zadnych fajerwerkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nas czeka pewie babska impreza. Wczoraj zeszłyśmy na tematy kulinarne i na estetykę ciała - panowie się zmyli... Ciekawe dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i warto ale teraz nie ma juz co gdybac rok temu jakos w tym okresie, moze bardziej w polowie marca tez sama zostalam tyle ze tamten mi odpowiadal sorki ze tak tu smece zaraz pojde ogladac Justyne Kowalczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_HUNTER_ dziekuje 🌼 a co dla Ciebie bo polewam?" :-) Uciekli bo stwierdzili ze to chyba kulinarne forum hahahah :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×