Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość ja też się dołączam
też jestem sama czy jak wolicie samotna, to przykre ale właśnie w tym czasie kiedy powinnam się cieszyć z życia bo mam dopiero 25 lat to nie potrafię, i trudno się dziwić, nie mam z kim wyjść, pogadać, nie mam przyjaciół ani znajomych... ale widzę że nie jestem sama:) pozdrawiam wszystkich samotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Jestem samotna, choć w związku. Mam ponad 40 lat, czuję się bardzo nieszczęśliwa. Chętnie poznam jakąś bratnią duszę, z którą mogłabym pisać. Jestem z małopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się samotna
choć w związku jestem od ponad roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan dziekan
nino z kina , ty sobie nawet nie wyobrażasz co ja potrafie w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Ja w związku 20 lat, ale to straszne, że po roku małżeństwa można być samotnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się samotna
umieram. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się samotna
to był największy błąd w moim życiu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróg Ja nie uciekam od problemu. Jestem niezwykła ot co i raczej trudno zrozumieć moje postępowanie :D A ty co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful things
MOżna się dołączyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem niezwykły...tzn. bardziej odpowiednie słowo to szurniętMam neta odkilku msc. Tak sie złożyło, że forum firmy, w której pracuje znajduje sie na kafee. No i jakoś tak sie przyzwyczaiłem do tego bajzlu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful things
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
do "ja czuję się samotna" Ile masz lat i co sie stało, że tak się czujesz? Jeśli możesz powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i owszem:P...jeśli jak piszesz motywy Twojego postępowania są mało zrozumiałe dla innych to jesteś odbierana przez nich jako właśnie szurnięta...czyż nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czuję się samotna
to chyba nieistotne ile mam lat, ale miałam dużo czasu żeby być teraz szczęśliwa. było dużo innych dróg. wybrałam tę, najgorszą z możliwych. i teraz mam za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
W życiu jest tak, że często błądzimy, ale jesteśmy tylko ludźmi i mamy do tego prawo. Ważne jest, by wyciągać z tego odpowiednie wnioski. Raz obrana droga nie musi być wcale tą docelową, trzeba poszukiwać ale nie krzywdzić po drodze innych. Nie ma też sytuacji bez wyjścia, trzeba tylko zacząć trzeźwiej oceniac sytuację. Oraz nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... Zawsze po tym jak jest tak bardzo źle przychodzi taki czas, gdzie odczuwamy ulgę. Musimy nauczyć się sami siebie, prawidłowo oceniać nasze pragnienia i oczekiwania, a nie zabijać lęki. Nie dopuszczać do tego, by powstawały. Nuczyć się cenić samych siebie, znać swoją prawdziwą wartosć, a ŚWIAT sam sie o nas upomni! Głowa do góry !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Choć z Twoich wypowiedzi czuć sarkazm, to jednak wydajesz się być OK facetem! Czy pod skorupą kryje się wrażliwy człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×