Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość Samotna nie z wyboru
Powyższe pytanie do wroga pubLicznego nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc dobrze mogę być szurnieta. Choć nie jest to dla mnie ujma na honorze. Strasznie wrogu jesteś ironiczny ale to nie wygląda aż tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje jeszcze raz:O samotna>>>jestem nawet przewrażliwiony;) Nina>>>szczerze mówiąc to jest to dla mnie raczej powód do dumy i przysparza mi tyle samo radości co utrapień niestety...ale co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Dobrego wieczorku Wam życzę! Jak miło, że ktoś tu zajrzał... Wrogu... Dobrą mam intuicję - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też okej. Wychodze na prostą po zawirowaniach życiowych...a raczej po długim, wielkim huraganie;)....Jest tylko jedno ale które można wyrazic tak jak stoi w tytule topiku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Też tak mam, wieczorki są wkurzające... A w ogóle to cześć Wam wszystkim, samotniki jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie...No to znaleźliźmy płaszczyzne porozumienia widze;) Ale jak mówi samotna...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. To może zastanowimy sie wspólnie nad plusami takiej sytuacjii? Zaszalałaś na tych zakupach? Co kupiłaś? Pochwal sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróg Specjalnie nie szalalam, kupiłam sobie mini bo ładnie w niej wygladalam, kilka bluzek i buty które od jakiegoś czasu mi sie podobały :) Plusy samotności- można poznać kogoś fajnego na kafe :D Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Niestety więcej minusów jak plusów ale co tam... Korzystajmy z tej wolności jak się da. To już tak jest, że jak się ma to co ma, to się chce czego się nie ma. Ale wywód mi wyszedł... A chciałam rzec, że wszyscy mi zazdroszczą, że mogę robić co chcę. A ja im zazdroszczę, że nie muszą grzać nóżek o termoforek, ot i co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..ładnie wyglądasz w mini powiadasz? To by sie znaczyło, że masz do pokazania fajne nogi...tak dedukuje;) Z tym kafe to prawda: można poznac super ludzi...tylko te znajomosci są raczej mało zobowiązujące, że tak powiem.:P No ale jednak samotna...jesteś nią nie z wyboru jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Nina z kina, Dobrze mówisz.To oczywisty plus. Fajni są ludzie na kafe! Choć są wyjątki, jak wszędzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam fajne nogi- kwestia gustu. Dla mnie są ok. To że jestem sama to długi temat. Można by opowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz samotna wszędzie są super wartosciowi ludzie którzy wnoszą coś dobrego do naszego życia i są też ludzie których nie polubimy choćby nie wiem co ale znowu dla kogoś innego będę odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Nie miałam wielkiego wyboru... Wybór polegał tylko na tym, że wolę być samotna oddzielnie, niż samotna z nim. Nie mieszkamy razem, to ja tak zdecydowałam. Nie lubię prowizorki i udawania przed ludźmi, że jest cacy jak nie jest! Tym się różniliśmy i zresztą wieloma innymi rzeczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Dobrze, że ludzie są różni. Dzięki temu jest ciekawie i ma się prawo do wyboru. A że niektóre nasze decyzje są fatalne w skutkach... To i nauka dla nas na przyszłość. A na naukę nigdy za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×