Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Gość Samotna nie z wyboru
Nina z kina, dobrej nocki Ci życzę i ślicznych snów! Moje lekarstewka robią swoje, bez nich byłoby kiepściuchno ze spaniem... Jutro tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna nie z wyboru
Puk, puk! Jest tu kto? Wcześniej nie mogłam, bo praca i takie różne tam zajęcia. Ale witam wszystkie samotne duszyczki i życzę, by któregoś dnia nie musiały już tu zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter Pewnie ze przyjmujemy. :D nnnoo Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Pewnie w jakimś sensie każdy jest samotny ale chyba na dłuższą metę nie jest to przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest,ale są sprawy,które trzeba zrobic czy rozwiązać samemu i nikt w tym nie pomoże i nie wyręczy.To tylko taki truizm,ale prawdziwy.W końcu też tu jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm po części masz racje. Mysle ze internet nie jest od rozwiązywania problemów bo mało kto tego szuka raczej nieświadomie ale jest odskocznia czymś co pozwala zapomnieć i złagodzić problem. W moim przypadku właśnie tak jest bo nie czuję sie nie szczęśliwa tylko czegoś mi brakuje a raczej kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter Tak trzymaj :) Każdy ma problemy i każdy sobie musi jakos radzić. Głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter no tylko bez podkówki plisss:)) Nie tacy forumowicze źli,jak sie niektórym wydaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo A ty co robisz na topiku o samotych. I jeszcze ze mną rozmawiasz, myślałam że mnie nienawidzisz? Dobry duchu Popraw mi nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunterko Każdy ma gorsze dni ale ty sama stwierdziła ze sie z tym uporasz a to oznacza ze sie starasz, a nie każdy tak do tego podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nino z kina Jesteś moim snem Jesteś moim dniem Jesteś ciepłym gestem No po prostu jesteś....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demokracja moze sama siebie nie nawidzisz szybko sprawa zostala zalatwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzaj sobie codziennie że jesteś zajebista! Taka terapia działa. Stan przed lustrem i pokochaj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo Nawet nie wiesz czemu to zrobiłam i ile mnie to kosztowało. Nienawidzilabym sie gdyby sie inaczej potoczyło byłabym pieprzona egoistka. I chce cię przeprosić, zrobiła to dla twojego dobra. Dobry duch Wiesz ze się usmiechnelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina...No tak musialo być:))Cieszę się:) w końcu nie jestem tu z obowiązku tylko z sympatii(nie tej randkowej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wnikam uznalem ze jestes malo powazna,delikatnie mowiac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze dodales że nie randkowej. Nie no żartuje ;) Rzadko ktoś robi coś bezinteresownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo Taki mój urok, jednakże nie żałuję naszych rozmów :) Gdybyś wiedział co sie stało pewnie byś mnie zrozumiał. Hunter Znam to niesety. Ludzie często wykorzystują wrażliwych ludzi albo ich nie do strzegaja uważając za mięczaków. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co by sie nie stalo tak, bym sie nie zchowal, wobec Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie jesteś kobieta. Zresztą jaki facet chciałby być z dziewczyna w ciąży, która nosi w sobie na dodatek nie jego dziecko? Odp: Zaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się Nino mylisz...Są i tacy a że rzadko spotykani,to już inna sprawa Nie ma się co martwić na zapas.Najpierw trzeba urodzić a potem będzie inaczej:))bo wszystko się zmieni na lepsze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie nie martwię bo już nie ma czym :( A tak wgl to masz racje, czasem wyolbrzymiam. mogę wiedzieć ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec dlaczego pisalas ze mna nie dajac do zrozumienia ,lob mowiac wprost to jak ja sie czulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×