Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Si25

Plamienie implatacyjne

Polecane posty

Witam. Która z Was miała plamienie implatacyjne? W którym dc i ile trwało? Jak odróznić plamienie implatacyjne od zwykłego plamnienia które może wystąpić przed miesiączką? Z góry dziękuje za \"normalne\" odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 2 razy... dokładnie 7 dnia po owulce... i w sumie nie było to plamienie tylko takie jednorazowe wydarzenie - jakby niteczki krwi w śluzie... mało tego było, ale dało się zauważyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wystąpiło w 24dc czyli 10 dni po owulacji, bo cykle mam 28 dniowe. Kilka kropel, 2-3. Nie wiem czy to plamienie implatacyjne, czy przed @, biorę duphaston, poza tym od owulki boli mnie brzuch i jajniki, mam nudności( trochę za wcześnie na nudności w ciązy) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie to bywa... mnie zaczęły naparzać jajniki zaraz po owulce i bolało tak do końca cyklu... i też mi było czasem niedobrze jeszcze przed terminem @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne, bo w ciazy juz byłam i to nie raz, mam za sobą poronienia, ale zawsze było inaczej, tzn przed kazdą ciążą było inaczej, inne odczucia. W tym miesiący staraliśmy się z mężem i nie wiem czy nam się udało czy ja sobie dobrze wkręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek 28 dc, wiec chyba poczekam, dla pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babka z forum o
Plamieniewystępuje miedzy 7 a 10 dniem po owu . Mozliwe ze to to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa staraczka
Czytam na necie i kazdy pisze co innego, jedni ze brazowe plamienie swiadczy o niskim progesteronie, inni ze kolor nie ma znaczenia ...jestem ciekawa jak to jest... dziewczyny która z was miała takie plamienia i w jakim kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa staraczka
85% piszacych tu jest w ciązy i żadna nie miała plamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UpUpupup
Albo plamienie przed zblizajacą się @. Czasami tak jest, albo skutek uboczyny duphastonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babka z forum o
Zobaczcie co wynalazłam :D bladość na twarzy ból łopatek senność (zaraz po owu lub później) tkliwe, powiększone, obrzmiałe piersi ( jedne bolą drugie nie) poprawa cery i włosów nietypowe pryszcze na twarzy, plecach i dekolcie zawroty glowy robi się duszno i słabo Pieczenie i ciągnięcie w podbrzuszu Zmęczenie Senność Bóle , ciągnięcie jajników Łatwość łapania infekcji Napuchnięte i bolące , powiększone brodawki Częstomocz (od 0,5h do 2 h) Grypowe samopoczucie Uderzenia gorąca i zimna + dreszcze Mdłości lub same nudności „Kwasy w gardle” Ból podbrzusza (rozciąganie) Plamienie implantacyjne Wstręt do niektórych pokarmów, kawy i papierosów Bóle pleców Bolące i sterczące ’nonstop’ sutki Apetyt na niektóre pokarmy lub jego brak Metaliczny smak w ustach Ból kości ogonowej Częstsze posiłki, jedzeni mniejszych porcji ale czestszych Więcej śliny Zgaga Rozkojarzenie Żyłki na piersiach Swędzenie sutków Wrażenie zapalenia pęcherza lub rzeczywiste zapalenie Uczucie duszności Spuchnięte krocze Odbija się po każdym posiłku Beżowe upławy Kremowy śluz w dużych ilościach Płodny śluz w dużych ilościach Uczucie suchości ( każda ma inaczej) Wzmożona chęć lub brak ochoty na sex Wyczulenie na zapachy Płaczliwość Zmiana koloru sutków , na ciemno brązowy Wstawanie w nocy do toalety Częste rumienienie się od ciepła albo, albo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna babka z forum o ---- kazdy znajdzie coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam plamienie
to byla doslownie odrobinka krwi zmieszana ze sluzem na dlugo przed miesiaczka, w 19tym dniu cyklu. nawet myslalam poczatkowo ze to jakas mini ranka albo obtarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×