Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Drogi do cudu gospodarczego PO.

Polecane posty

Gość 1003
Nie - kupę, jak co dzień :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
oj podszywacz coś się nie postarał :O..to wcale nie było śmieszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
Z emocjonalnymi wypiekami na mojej borsuczej mordzie zakradam się do budynku Sejmu, by potajemnie oddać stolec w Sali Kolumnowej, mamrocząc jednocześnie pod nosem nieparzyste wersety z Księgi o Gilgameszu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1003
Liżę rowa Tuskowi w imię oddania mu czci dobry jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sklepu papierniczego przychodzi brudny, nie­chlujnie ubrany klient: - Czy są portrety Tuska? - pyta sprzedawcę. - Są. - A portrety Gronkiewicz? - Także są. - To poproszę po 10 sztuk. Po paru dniach ten sam klient wraca do sklepu pa­pierniczego. Wygląda już nieco schludniej. - Proszę 20 portretów Tuska i 20 portretów Gronkiewicz. Minęło znowu kilka dni i sytuacja się powtarza. Tyle że tym razem klient ubrany jest w elegancki garnitur i prosi 50 portretów i Tuska, i Gronkiewicz. Kie­dy następnym razem ten sam człowiek podjechał pod sklep własnym samochodem i poprosił o 100 portre­tów wodza PO, sprzedawca nie wytrzymał i pyta: - Panie, o co chodzi z tymi portretami? I jak pan dorobił się samochodu? Jeszcze niedawno nie miał pan w czym chodzić… - Otworzyłem strzelnicę zaraz za Warszawą. }:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jaka jest istotna zmiana w ostatniej nowelizacji ustawy emerytalnej? - Emeryci od teraz będą mogli przechodzić przez jezdnię na czerwonym świetle. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donald Tusk odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Tusk: - Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu "Donald i świnie, albo coś takiego! - Ależ skąd panie premierze. Wszystko będzie cacy. Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Tuska wśród świń i podpis "Donald Tusk (trzeci od lewej)". } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala312
ehehe---dobre te kawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevinku jeżeli masz pozycje zawodową wysoka to uważaj by Cię nie zwolnili za niepoprawnośc polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście jestem nikim. :classic_cool: {Dziś rano Donald Tusk ogłosił ambitny plan dla RP, plan dostał kryptonim AKCJA WISŁA. Akcja ma polegać na pogłębianiu dna i trzymaniu się koryta. }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Wałęsa pojechał odwiedzić dawnych kolegów ze Stoczni Gdańskiej. - Jak się czujecie chłopaki? - zażartował Wałęsa. - Znakomicie - zażartowali stoczniowcy. } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsa
A najlepsze jest to, że te dowcipy mają już wiele lat i zmieniają się tylko nazwiska premierów, ministrów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsa
Myrevin - nic w tym złego nie ma. Po prostu trochę się już przejadły. Samo nowe nazwisko (nawet "Tusk") nie spowoduje, że staną się znowu śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×