Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Mam 26 lat, od czerwca 2008 jestem mężatką. staram się o dziecko 4 cykle. Za każdym razem, kiedy dostaję @ płaczę i nie mogę sobie poradzić z tą myślą, że znów się nie udało. Miesiączki mam zawsze regularnie 28-29 dni. Wyczuwam ból owulacyjny, robiłam sobie badania TSH i PRL i wyniki są idealne. Z mężem tez wszystko w porządku. No cóż, przynajmniej nie jestem sama....Chociaż życzę każdej z Was zdrowego bobaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Aniu 1982 może powinnaś sobie jeszcze zrobić wyniki na progesteron. Możesz masz go za niskiego i dlatego nie możesz zajść w ciąże. Ja np mam taki problem i w tym miesiącu zaczynam brać Duphaston na podniesienie progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki Szoja ja też zaczęłam mierzyć temperaturkę pierwszy raz, teraz kończy mi się cykl i czekam na rezultaty:) Moim zdaniem temperaturka jest pomocna żeby wiedzieć czy ma się owulacja,ja się tym martwiłam.Niby owulacja jest zalogowałam się na 28dni.pl tam wszystko się notuje na wykresie i dziewczyny są miłe i pomagają,bo to wcale nie jest wcale łatwe. Szoja owocnego starańka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sie boje ze nie zajde w ciaze za pierwszym razem.... po pierwszej ciazy bylam nastawiona optymistycznie ale to bylo 5 lat temu teraz mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze isc do lekarza bo cos ostatnio mi sie rozregulowaly cykle, wczesniej mialam to co +/- 33-36 dni, a ostatnio 50 dni, a teraz 25 i sama nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
to masz racje lepiej idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a gdzie są wszyscy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
tak w końcu weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a co z ta tabelka bo ja ja akurat ominelam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................6........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
TYLKO BÓL JEST TAKI, ŻE DOPIERO PRZESTAŁAM BRAĆ TABLETKI nie zaliczam się chyba jeszcze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
to wpisz mnie ok?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
25 l pierwszy cykl, bo dopiero 24 grudnia przestałam brać tabsy a datę kolejnej to ciężko teraz w pierwszym miesiącu obliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................6........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0.....................??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
moja gin mówiła, że można od razu więc ja mam nadzieję hehe wpisz jak chcesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zmienilam na pierwszy cykle skoro juz sie staracie :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................6........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................1........... ..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
dzięki!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz wolne:) nareszcie o calym dniu mam spooooookoj:) wiec jestem z wami ale cos cich tu halooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
no cicho hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja uciekam dziewczyny życzę spokojnej nocy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8524
czesc dziewczyny, mogę się dołączyć, z mężem staramy się od 4 miesięcy, jestem niedawno po odstawieniu tabletek więc mam rozlegulowane cykle, obecnie jestem na etapie testów owulacyjnych i sprawdzam swoją owulację tymi testami, zobaczymy, na szczęście nie jestem aż tak nastawiona, że płaczę po koljenym rozczarowaniu ale wiadomo przykro jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta! pobudka! :) witam również nową staraczkę i zapraszam do naszej tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×