Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

o razny toś ty strasznie szyba ;) ja ledwo wstałam i sie wykąpałam ale obiadu ie robię bo do teściowej jedziemy na obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) powiem tak noc byla cuuuuuuudowna;)choc pewnie teraz jeszcze bezowocna. My tez dzis siedzimy w domu, gotuje obiadek , prasuje i takie tam. Co u was? jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Vindict Czekam na rezultaty w środę mam dostać @,mam nadzieję że nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
witam wszystkie staraczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam na koniec @ planuje testy owulacyjne zakupić. Czy mozecie jakieś ploecic? Ktoraś korzystała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
ja niestety nie korzystałam Aniu :-( nie mam nawet zbytniej wiedzy na ten temat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jak to jest z tymi testami owulacyjnymi. drogie sa na pewno? i czy skuteczne?????????? acha i pewnie od poczatku cyklu trzeba je stosowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
też bym chciała to wiedzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - korzystala któraś?? ile jest w opakowaniu i tak dalej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do testów dziewczyny to wymagają one chyba pewnej wprawy no chyba ze zle trafilam niby maja byc dwie kreseczki tyle ze jedna z nich gruba widoczna itd caly ten opis jest nie do konca wiarygodny chyba zmienie rodzaj bo wydalam za szt. 39zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
to czyli nie jesteś zadowolona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego @ zaczne je stosowac regularnie ale przy tej cenie to bankructwo :) zrobilam 3 co dwa dni w okresie kiedy wydawalo mi sie ze powinna byc owulacja i nie widzialam zadnej roznicy pomiędzy tymi kreseczkami wiec ..... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 test za 39zl???? czy za pudełko? paranoja moze na allegro są jakieś tansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudeleczko a w srodku 5 testów masz racje zamówie w necie bo jak tu sprawdzic w ciagu miesiąca co i jak !!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tych testach rozpisywać sie mozna na maxa fakt ze wykrywają hormon luteinizujący - mam nadzijee ze sie nie przejezyczylam - ktory wyzwala uwolnienie jaja z jajnika wiec jesli test wykrywa LH to mozliwe ze owulacja bedzie w ciagu 24-36 h ojej zabrzmialo jak istrukcja obslugi ale fakt jest taki ze trzeba sie dobrze wczytac w ulotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja robilam w jednym cyklu testy o nazwie \"clearblue\", zaczelam chyba w 10 dniu cyklu i pierwsze dwa testy nic nie wykryly dopiero trzeci test pokazal dwie niebieskie kreski i ta kreska testowa byla wyraznie gruba, do przytulanek doszlo ale dzidzi i tak nie poczelismy:) pozniej 14 dnia cyklu zrobilam test jeszcze raz i drugiej kreski juz nie bylo, wiec test zadzialal na 100% wykryl ten caly hormon LH o czasie i bardzo wyraznie ale tak jak mowie pozadanych resultatow nie bylo! wiec w sumie trudno mi jednoznacznie powiedziec polecam czy nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego kiedy zaczac je stosowac to, w tych ktore ja mialam byla dokladna tabelka kiedy zaczac i bylo to uzaleznione od dlugosci cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu spokojnie robujesz to sama ocenisz chetnie poczytam inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani dobra rada.
czesc Dziewczyny, chcialam Wam tylko cos o testach owulacyjnych napisac:) najtansze sa na allegro lub e-bay, nie ma co przeplacac w aptece. ja w pierwszym cyklu zaczelam robic od 9 dc (nie zaszlam:( ) a w kolejnych jz od 12dc, bo rownoczesnie mierzylam temp i wiedzialam juz kiedy mniej wiecej owulacja bedzie. na poczatek polecam robic od 10 dc. no i nie z porannego moczu, tylko z ktoregos kolejnego, najlepiej o tej samej porze. testy pokazuja ze owulacja wystapi dopiero w najblizszym czasie. a najlepiej obserwowac jeszcze sluz:) jak jest jak bialo jaja kurzego to dni plodne sa i czas na przytulanki:D aha, a co do mierzenia temp, bo widzialam ze ktoras z Dziewczyn miala tu takie pytanie, to zeb miec jakis satysfakcjonuacy wynik to trzeba codziennie rano o tej samej porze mierzyc, zanim sie ruszy wogole z lozka, po minimum 3 godz snu:) pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czula
a no i już mnie w tabelce nie ma :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ labudka82.............26..........nawet nieliczę.............05.01.09 karotenik..............26..................8............ ..........05.01.2009 vindict................32...................1........... ........13.01.2009 evanikaa...............29.................0............. ........15.01.2009 ninam .................31...................3....................1 6.01.2009 frezyjka0 ............29...................1...................20.01.2 009 Meg75.................34...................1............ ........23.01.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... ...........25.01.09 Bąblowa A..............24..................1.....................29. 01.2009 nyny..................23....................7........... .... ....06.02.09 szoja..................29...................2........... ........08.02.2009 Ania_29.................29.................0............ ........18.02.2009 czula....................25.................0........... ..........?????? Hej dziewuszki co takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie dziewczyny pracuja nad potomstwem, dlatego nikt tu nie zaglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×