Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no koniecznie się odezwij! trzymaj się ciepło, wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Ja mam owulację mniej więcej ok.13 dnia cyklu,więc wiesiołek łykałam przez 7 dni nie dłużej,tak żeby jeszcze przed owulacją przestać zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Już wróciłam. Zbadał mnie i powiedział ze ze mna jest wszysto ok. Jajniki są miekkie i tak ma być. Powiedział zeby sie nie stresować bo psychika wpływa na to wszysto najbardziej. Dostałam duphaston na wywołanie miesiączki. Mam go brać przez 4 dni, a późniedj jak wystapi miesiaczka, to po niej tak od szesnastego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia dobrze ze wszystko ok, a mowil cos o tym pozytywnym tescie? u mnie @ nadal brak... ale, tak jak pisalam wczesniej, zdarzaly mi sie takie opoznienia wiec poki co nie nastawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - popraw tabelke STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 18.02.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........27.02.2009 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Basia,dobrze Cie lekarz uspokoil:)Slyszalam ze duphaston jest dobry,wiec wszystko na dobrej drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chciałam zapytać czy ktoś wie co się z NYNY???????? U nas nie piszę, nie aktualizuje się w tabelce, a gdzie indziej jest aktywna ;-p NYNY odezwij się do nas!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam dzis usunac z abelki dziewczyny ze znakami zapytania bo tez sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wpadłam na sekundę bo idę położyć spać młodego. Dzięki MARTANNA za info odnośnie wiesiołka. Chyba go wypróbuję w nast. cyklu. Rozumiem, że nawet jak się go wcześniej odstawi przed owulką to i tak w jakiś sposób działa podczas dni płodnych? Jak pójdę do gina to musze go też wypytać o jakieś \"wspomagacze zajścia\" hehe. jak by co to dam wam znać co mi powiedział. Basia, super, że wszystko ok (ja nie miałam wątpliwości ;-)) teraz tylko do dzieła! Szkoda, że niektóre dziewczyny znikają. Im więcej nas, tym raźniej! To na razie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zastanawiam, jak mam ja zmienic.bo w sumie wychodzi na to ze to bedzie dopiero moj pierwszy cykl.bo w tamtyn to kilka dni dopiero zabieralam sie za rzeczy ;p czytam wszystkie wasze posty.ale przeprasZam ze malo co pisze, niekomentuje.... padam z nog. pobijam rekordy godzinowe.a mowia ze kryzys .ehhh co to jesat wiesiolek.?czy powinnam kwas foiowy łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........27.02.2009 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa szansa poczęcia:2-3-2009 Kolejne maksimum:28-3-2009 Data trzeciej szansy:23-4-2009 Obecnie szanse są: znikome tak wyszo mi w jednej stronce netowej.a tu wedlug kalendarzyka internetowego ; od 25 lutego do 4 marca mam sie starac o dzidzie. przewidywana kolejna 16 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze rozumiem wiesiolek jest po to by... sluz owulacyjny byl lepszy,przez to wieksze szanse na ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Sopot
Cześć dziewczyny :) Jak tam wasze starania? Ja mam to za sobą bo udało mi się zajsć w ciąże. Starałam sie przez jakies 7 cykli i wkoncu udało sie. Jestem w 2 miesiącu ciąży właśnie :) Powodzenia i trzymam kciuki zeby i Wam sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie, Monika Sopot - gratulacje! myślę że zaniedługo się do ciebie dołączymy ;-) chce dzidzie - tak, wiesiołek jest na poprawę śluzu, ale własnie nie wiem czy jest potrzebny, muszę spytać gina w poniedziałek. ale pewnie zastsosować nie zaszkodzi. Oczywiście że jak się starasz, to możesz pić alkohol (nie przesadnie oczywiście ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Chce dzidzie,kwas foliowy jak najbardziej.Ponoć już 3 miesiące przed staraniami powinno się zacząć łykać,chroni dzidzie przed wadami cewy nerwowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
A dobry śluz jest potrzebny,żeby plemniki mogły się dostać do komórki jajkowej...tak się naczytałam,bo ekspertem nie jestem,hehe;)Jak jest gęsty i nierozciągliwy to nie mają szans się przebić i nie przeżyją tak długo jak w wodnistym i rozciągającym się.Kurczę,tak się wydaje,że łatwo można sobie dziecko zrobić,a tu tyle ważnych elementów na to wpływa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć baby ;) wiesiołek na śluz z alkoholem ok byleby nie za dużo. kwas foliowy bierzcie. Teraz jest w aptece Acidum folicum o większej dawce nie tej kociej 0,4 mikrog ale 400 mg polecam, jest bez recepty i w bardzo korzystnej cenie. A jak ktoś chce jednak mniejszą dawkę to polecam kwas foliowy z firmy Puritan\'s Pride duża butla w dobrej cenie a nie jak ten drogi folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Ja jak wczoraj zapytałam ginekologa jak mam ustalić dni płodne skoro mam nieregularny okres to mi powiedział zeby sie kochac z mezem 1 raz na dobe od zakończenia @. Jak myślicie to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
dziusta, aty masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezyjka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, folik niezbędny. ja wiem, że do zapłod. potrzebny jest ten odpowiedni śluz, ale nie wiem czy po wiesiołku ma on te same \"właściwości\". natomiast jeśli chodzi o kochanie się co dzień to nie wiem - pewnie zalezy od faceta, ale mi ginekolodzy mówili, że wystarczy co drugi dzień bo plemniki żyją 2-3 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tyle folik tylko kwas foliowy miałam oczywiście na myśli. skróciłam sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezyjka1
Hej dziewczyny! Czytałam , że siemie lniane też jest dobre na śluz i można go pić przez cały cykl.Najlepsze ekspresowe , ma troche dziwny smak,ale są też np poziomkowe. Basia ja właśnie zaszłam kochając się z mężem prawie codziennie ,chyba z cztery razy w cyklu odpuściliśmy i poskutkowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezyjka1
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........27.02.2009 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ppo tym wczorajszym tłustym czwartku czuję że duzio kg przybylo ;) No a ja sobie teraz spokojnie czekam na @ (bez zadnej nadziei-bo ginekolog wszystko rozwial) dobrze ze w tym miesicu chociaz brzuch i piersi nie bol bo zazwyczaj to 7 dni przed miesiaczka to strasznie boli :( Azisiaj sa urodzinki mojego meza wiec czeka nas mala zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kiedyś lekarz powiedział, że wystarczy się kochać dwa razy w tygodniu i o tym po prostu nie myśleć..... Ciekawe :-) :-) :-) ja się na tym nie znam, mnie widocznie uratowało branie tabsów i nagłe ich odstawienie gdzie organizm najwięcej szaleje :-p Byłam dziś na kolejnych badaniach wrrrrrrrrrrrrrrrrr Wyniki chyba w normie, grupa krwi dodatnia (jeden stres odchodzi, że nie ujemna i nie trzeba się zastanawiać czy nie ma konfliktu serologicznego). A tak to samopoczucie dziś dobrze :-) :-) :-) Miłego dzionka życzę kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×