Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość basia29
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Wiecie co nie wiem kiedy dostane okresu ponieważ brałam ten dophaston na wywołanie @ i do tego mam nieregularne cykle tak wiec wstawiłam znaki zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Hej...no to zadziwiłyście mnie z tymi testami...słyszałam,że w sporadycznych przypadkach się mylą,ale ostatnio coraz częściej się z tym spotykam.Ja jutro albo pojutrze jak nic okres dostanę...brzuch mi chce rozerwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Hej, dziewczyny powiedzcie mi czy to normalne, dostałam dophaston na wywołanie @, wczoraj rano dostałam takiego małego krwawienia, a póżniej nic i teraz tez nic, czy to była @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Co tam słychać po weekendzie? Ja przed miesiączką się coraz gorzej czuję :( piersi bolą i coraz gorsze mam humorki., naszczęście jeszce tylko parę dni do @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Dziewczyny,ale jaja...dwie kreski na tescie:)Miałam cichutką nadzieję,że ta senność i większe piersi to przez ciążę,ale już się przyzwyczaiłam do negatywnych testów i jakoś nie byłam przekonana.Chyba przyniosłyście mi szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Gratuluje Martanna!!! Dziewczyny mam pytanko jak czesto robicie sobie przytulanka z mężem jak staracie się o dzidzię, i w którym dniu cyklu zaczynacie, odrazu po skończeniu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Basia,u nas to było w sumie zaraz jak tylko zauważyłam śluz zapowiadający dni płodne...ok.9 dnia cyklu...i wtedy to już jak nie codziennie to co drugi dzień.Chociaż w tym cyklu tak wyszło,że nie kochaliśmy się prawie wogóle w dni płodne,i tak tylko ostatnim rzutem już jakiś dzień po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTANNA!!!!!! GRATULECJE!!!!!!! Czyli z tego co pisałaś wynika, że wogóle się nie kochaliście w dni płodne? Tylko po owulce?? Nie rozumiem? Wyjaśnij to proszę bardziej szczegółowo, jak Ci się udało! Ojej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha. teraz skojarzyłam, sorki Martanna, że owulka ci się przesunęła. Aż sobie poczytałam poprzednie wpisy i mi sie wyjaśniło. W każdym razie na pewno kupuję wiesiołka, hahaha!!!! Basia - nic ci nie umiem doradzić bo ja nigdy nie miałam czegos takiego. Raz zatrzymał mi się okres to lekarz mi go wywołał tabletkami antykoncepc. (wtedy się nie starałam o dzidzię) ale to było zupełnie inna sprawa, inny okres przy tabletkach. Więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie sorki że ci się owulka przesunęła, tylko że nie skojarzyłam, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze przed @ mam pol godzinne krwawienie potem dwa dni przerwy i zaczyna mi sie okres moze tez tak bedziesz miala Martanna gratuluje.... mam nadzieje ze teraz ty nam przyniesiesz szczescie ;-) mi kolezanka napisala ze najlepiej co 2 dni sie kochac. ona juz 2 sie wystarala i za 1 razem jej sie udalo. wiec chyba cos w tym jest wiesiolka niemam gdzie kupic...ale sluz obserwuje. miesiac temu o ile dobrze pamietam byl taki jak ma byc ;-) (choc zbytnio wtedy jeszcze nie obserwowalam po weekendzie nadal zmeczona sluchajcie mam pytanie co kobieta w ciazy niemoze? plywac, kochac sie, jezdzic na rowerze, plywac,pic alkohol? zastanawiam sie jakie zmiany bede musiala wprowadzic.i naprawde niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Dzięki!!!Od początku jak do Was zaglądnęłam to mi się raźniej zrobiło,bo nam się nie udawało...a teraz tyle gratulacji...dzięki wielkie:)Trzymam kciuki za Was:) chcedzidzie,jeśli ciąża przebiega dobrze,to nie musisz rezygnować z basenu czy jazdy na rowerze.Oczywiście już z mniejszym nż przed ciążą wysiłkiem.Co do przytulanka to też nie jest zabronione,tylko "żeby za głęboko" nie było,no i oczywiście za zgodą lekarza;)Alkohol wogóle nie wchodzi w grę...chociaż moja szwagierka miała zalecenie od lekarza prowadzącego ciążę,aby piła codziennie prez 2 tygodnie llampkę czerwonego wina,bo działa dobrze na krew.Nie wiem czy miał rację,ale tak było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przeczytałam wszystko od początku i czuję się tak jakbym was znała jak najlepsze przyjaciółki. Gratulacje dla wszystkich zaciążonych, my z mężem staramy się 4 cykl. Czy mogę się do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karla, jasne że możesz! wpisz sie do tabelki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, że to czerwone wino to mit tylko. że nie powinno się wogóle alkoholu pić, ja piłam piwo baardzo sporadycznie. może podczas całej ciąży dwa czy trzy razy (nie całe oczywiście). co do reszty jeśli nie ma przeciwwskazań to wszystko mozna. ruch nawet wskazany. gorzej jak ciążą zagrożona. jeśli chodzi o przytulanki z mężem to ponoć tylko w ostatnich tygodniach ciąży niewskazane bo można wywołać poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mi się udało. @ właśnie mi się kończy, już się nie mogę doczekać kiedy będzie owu. Wyposażyłam się w termometr i zamówiłam testy na allegro. Mam nieregularne cykle, więc nigdy nie wiem kiedy mam mam owu. Od teraz to się zmieni...mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla83> witam cieplutko ;) nową staraczkę MARTANNA> GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie Dziewczyny, dzisiaj stwierdziłam, że zacznę mierzyć temp, bo ze mne jest taki leniuch, że mam duże chęci ale krótkie, ale tym razem się uwezmę i sama sprawdzę czy jest ta owulka czy też nie :) lekarz niech bada swoją drogą a ja swoją. Powiedzcie mi czy używanie specjalnych termometrów owulacyjnych czy tych zwykłych? Czytałam o tym bioselfie......Poradźcie cos mi. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam mierzyć 4 dni temu, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Kupiłam elektroniczny termometr w aptece i codziennie mierzę. Zawzięłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Hej karla;) Aled,ja tez w pierwszej ciąży parę razy napiłam się szklaneczkę piwa.A co do przytulanek jeszcze,to jak byłam w 9 miesiącu to moja ginekolog mówiła,żebyśmy się kochali,bo sperma zawiera oksytocynę i łatwiej się ponoć rodzi.Nie wiem jak to jest w praktyce,bo mój mąż jak tylko zaczął rosnąć mi brzuszek to nie chciał zbytnio seksu bo bał się,że"Małego zgniecie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTANNA
Ja mierzyłam jak mi się chciało tym zwykłym termometrem...jedno co u mnie było odchyłem to to,że przed miesiączką tempka mi nie spadała,a mówią,że zwykle spada.Nawet w okres miałam taką samą jak w owulację.No chyba,że to przez to,że mierzyłam pod pachą a nie w pochwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię karla również wszystkim :) Ja z moim M jesteśmy za tym, żeby się przytulać :-p Oczywiście jak Ci nic nie dolega... Póki co jest ok :-p A o tym czerwonym winku to też słyszałam, znajoma lekarka mi to mówiła. Ja jeszcze nie piłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka dni mnie nie bylo a tu tyle nowych dziewczyn sie przyłączyło! witam was goraco i gratuluje tym ktorym sie udalo! ja w sobote bylam u lekarza i troche sie zalamalam bo lekarka powiedziala, ze jak na 9 dzien cyklu to pecherzyki troche male! ale grunt, ze sa! bo ja juz mialam takie wizje, ze moze ja ich nie mam! moze zrobimy sobie przerwe w tych staraniach w tym miesiacu, skoro pecherze male to pewnie i tak nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×