Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

czesc Dziewczynki a u mnie niestety negatywnie zrobilam test i tylko jedna kreseczka :( mąż idzie we wtorek na badanie nasienia a ja juz sie denerwuje no ale dzis przychodza do nas znajomi wiec troche nie bede o tym myslec milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009 Skopiuj sobie i się dopisz :) bernardka82> cholera jasna, poowiem Ci że myślałam że chyba Ci się udało, jest mi przykro-naprawdę szkoda. Mój mąż idzie w poniedziałek na badania nasienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 Martanna.............26.................5............... ..........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 aled.....................34..................5.......... .............27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 vindict................32...................2........... ...............09.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ............13.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 dula....................26...................1.......... .............14.03.2009 chce dzidzie..........25..................1...................... 16.03.09 krop-eczka............23.................6.............. ...........18.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 karla 83 .........25.................4...........................22.0 3.2009 Klapaucius26..........26..................6............. .........24.03.2009 basia29................29..................2............ .............?????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Maggim.................31...........stracilam rachube.......?????????? nyny..................23....................7........... .... ......????????? bernadka82.........27...................13.............. .........??????? toffik81..............28.................ok.30................10.03.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 8 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1....................8. ..........?.....03.10.2009 Dzięki, pewnie bym tego szybko nie znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem pewna co do cykli bo ich nie liczę, ale nie udaje się już 2,5 roku. Mój mąż chodzi na badania nasienia co dwa miesiące od dwóch lat, to nic strasznego. Tylko na początku się stresowaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffik> a czy mogłabym się Ciebie zapytać czy wiadomo co jest nie tak? Ijakie wykonywałaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Ci powiedzieć że jeśli chodzi o mnie to lekarz mnie zaniedbał, bo jak się okazało że mój mąż ma 90% nieprawidłowych plemników to uznał że to jego wina, dopiero jak wyniki zaczęły się poprawiać a dalej nie było efektów nasz lekarz uznał, że i mnie trzeba przebadać, ale narazie tylko kazał mi zrobić hormony, usg i zbadał śluz szyjkowy i kilka wymazów wziął. w usg niby wszystko ok, miał mi dać skerowanie na HSG, ale narazie cisza. W hormonach się okazało że jest za wysoka prolaktyna i teraz biorę Bromergon i czekam aż się ustabilizuje, a w międzyczasie szukam innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toffik jeśli jesteś z okolic pomorskiego z chęcią polecę Ci dobrego ginekologa To dziwne że Twój gin tak długo zwlekał ze skierowaniem Ciebie na badania, moim zdaniem z góry powinien założyć prawdopodobieństwo choroby u dwojga partnerów i skierować i jedno i drugie a ile wam by to dało więcej czasu. Ja też mam trochę za duży poziom PRL pewnie jak teraz pójdę do gona to da mi na obiżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jestem z okolic Lublina, póki mieszkaliśmy w Warszawie to był lepszy dostęp do lekarzy ale tu jest problem, czekam aż w moim szpitalu otworzą oddział andrologii i leczenia niepłodności, wtedy będę miała blisko Tez mnie to dziwi, że mi się wcześniej nie kazał badać, uznał, że częściej wina leży po stronie faceta, a z takimi wynikami jakie miał mój mąż i tak nic by nam się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż w takim razie życzę Ci z całego serduszka, aby Wam się udało ;) Ja idę z mężem w poniedziałek ale mam przeczucie, że u niego jest wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja tez Ci zyczę żeby było ok, bo wiem że kiedy wychodzą złe wyniki to jest trudne dla faceta, mój miał z tym problem, trochę się podłamał. Ale mam nadzieję że u was będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj toffik. smutne to co piszesz, faktycznie - jak pisały dziewczyny - po takim czasie starań już raczej żaden lekarz nie czeka tylko robi wszystkie badania obojgu partnerom. jakaś d u p a ten twój gin za przeproszeniem :-) bernadka - bardzo mi przykro! następnym razem się na pewno uda! ja nadal czekam w ogromnej niepewności na @, ale sprawdziłam dokładnie to okazało się, że ja co jakiś czas mam takie spóźnione @ co 30 - 32 dni. zdarza się, więc ja też się za bardzo nie nastawiam i czekam nadal. dzisiaj mija 29 dc. ta niepewność mnie dobija! a z drugiej strony testu nie chcę zrobić bo zaś wyjdzie na pewno ta wredna jedna kreska.... już sama nie wiem co lepsze, hahaha. ale jak nie wytrzymam tej niepewności i jutro zrobię test to wam napiszę. niestety nie mam jakichkolwiek objawów ciąży :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie toffik81 głowa do góry, trzymam kciuki, bernadka za Ciebie także i oczywiście za resztę :-) Życzę miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile niechce mi sie pisac ten cykl przepadl ;( kochalam sie w srode ostatni raz dzis sobota rano owulka byla... ;( z mezem jakos na przytulanki nas nie bierze. zapozno. znow czekac kolejny miesiac. to bez sensu wszystko. myslalam ze wystarczy zaczac sie o nie starac i juz... a tu wiecej problemow niz radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - my tez jakos w tym miesiacu odpuscilismy, wieczorami siedzimy, ogladamy tv i pijemy piwo! chce dzidzie - nic na sile! za miesiac juz wiosna!!!! bedzie wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze!! - mialo byc! teraz tez siedze z piwkiem przed kompem moze to przez pisze bez ladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ponownie. szoja, jak przeczytałam twój wpis to narobiłaś mi smaka i poleciałam po piwko, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie - nic na siłę. wiecie jak nam się z mężem udało poprzednio? staraliśmy się dwa lata a potem się okropnie pokłóciliśmy. ale to tak, że o mały włos nie bylibyśmy dzisiaj razem. były ciężkie rozmyślania czy to wszystko ma sens itd. straszne czasy. i wtedy po chyba miesiącu czy dwóch ciszy kochaliśmy się. ot tak, po prostu. i wtedy się udało. zupełny cufal. raz i traf. po dwóch latach starania się, jeżdżenia po ginach, brania tabletek i co tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy tez klocicie sie wlasnie jak macie owulke? kilka osob juz tez tu napisalo ze w plodne sie klocili. co to hormony jakies ze nerwy biora .czyli tylko spontaniczny seks a nie z olowkiem w rece/ lece po piwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. A ja jestem w trakcie @. Tak czytam, że popijacie sobie piwko, a ja wole winko, czerwone, półwytrawne, własnie czeka w lodówce do kolacyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aled w takim razie na zdrowie:):) co prawda mi sie juz konczy ale sklepy przeciez jeszcze otwarte:):) Chce dzidzie - no własnie, dopiero pierwszy cykl!! mi juz niedlugo 4 stuknie i male pecherzyki wisza mi nad glowa ale nie przyjmuje do wiadomosci innej opcji jak takiej, ze musi sie udac! koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis juz zdecydowanie lepiej, dzieki :) nie ma sie co zalamywac, to dopiero pierwszy cykl, uszy do gory :) tyle ze ja jestem bardzo niecierpliwa i juz bym chciala miec fasolke a tu takie trudnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×