Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a mozna mierzyc pod pacha? mam pytanie mam problem dostac tu kwas foliowy.czy moge go czyms zastapic.jest w jakis owocach albo warzywach.zeby dojadac.bede miala tabletki za 2 tyg.boje sie ze zapozno zaczne je brac. aled masz racje psychika plata figle.ja od wczoraj mam zgade ,od soboty mdlosci.blada jestem do poludnia. mam wrazliwe piersi,kluje mnie jajnik od wczoraj ,latam do wc co chwile..ehhh co za organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
z tego co wyczytałam to jest on na wiele rzeczy: na wywołanie okresu, na podtrzymanie ciąży, na wyregulowanie okresu i jeszcze ma kilka działan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 29 dlugo trzeba czekac na to wszystko. ;( 6 dni mozliwosci a potem 2-3 ty oczeliwan przyjdzie czy nie przyjdzie brzusiowo czula.... czy zmienilas diete odkad wiesz ze w ciazy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia nigdy niestosowalam zadnych tabletek,wiec za bardzo nie umiem nic sie wypowiedziec na temat wywolywania okresu,regulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ania_29 masz 29?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia29
ania_29 masz 29 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszukalam ;) dla zainteresowanych podaje Źródła w pożywieniu - liściaste warzywa, szczególnie zielonolistne (sałata, szpinak, kapusta, brokuły, szparagi, kalafiory, brukselka) a także pomidory, groch, fasola, soczewica, soja, buraki, orzechy, słonecznik, drożdże piwne, wątroba, żółtko jajka, pszenica, pomarańcze, banany, awokado. W wielu krajach (nie w Polsce) kwasem foliowym wzbogaca się chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie dzisiaj obiecalam zero alkoholu.wkoncu w kazdym kolejnym dniu moge byc w ciazy. niechce zaszkodzic malenstwu niepije ;) 1 dzien abstynenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest śluz w tych pierwszych tygodniach ciąży, ? odnośnie abstynencji wybieram się w sobotę na dzień kobiet do knajpy więc wypadałoby wiedzieć już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl na kafe temat odnosnie sluzu ale nieumiem go znalesc.rano widzialam go.wyczytalam ze jest go wiecej i przez caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka masz temperature/ tam pisalo jak 37 lub wiecej i ten sluz caly czas to ze duze prawdopodobienstwo ze sie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam się bo brałam też w tym m-cu antybiotyk także dlatego przedłużył się cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni raz robilam 2 lata temu test. poczatek milosci a tu gumka w plodne pekla ;wrrr,. po 2 tyg wszystkie objawy byly.normalnie ruchy dziecka czulam.ale schiza. nielubie testow koszt ok 50 zl moze wiecej tu jest.przy takim kursie euro.zniecheca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresie ciąży śluz jest białomleczny (ale nie tuż po zapłodnieniu, tylko w późniejszym czasie). Tak więc we wczesnej fazie ewentualnej ciąży nie warto sugerować się wyglądem śluzu. Najlepiej poczekać cierpliwie i wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam w wieku 25 ,mam wlasnie 25 ... watpie ze do przyszlego lutego urodze. by mi sie sprawdzilo. nie da sie planowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowo czula chodzi mi o to czy robisz jakies specjalne potrawy ,wiecej warzy owocow? sokow? jakies cwiczenia robisz takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to najważniejsze dla mnie, żeby wypocząć i się dobrze wyspać :-p bo mam z tym duży teraz problem. Chodziłam do pracy na nocki i dlatego to dla mnie takie ważne :-p Żadnych ćwiczeń nie robię, bo nawet o tym nie słyszałam... A jeżeli chodzi o jedzenie, to jem to co zwykle. Owoce zawsze baaardzo lubiłam, także do niczego się nie zmuszam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×